Naują kolekciją „Absolut Freak“ V. Gigevič pristatys kovo 8 dieną

 Jei kas pasiūlytų kovo 8 dienos vakarą praleisti požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, vargu ar susigundytumėte. O jei tas „kas“ – ekstravagantiškais renginiais pagarsėjęs kirpėjas Valerijus Gigevič? O jei toje „Comfort Hotel“ automobilių aikštelėje jūs išvystumėte septintąją jo šukuosenų kolekciją „Absolut Freak“? Pripažinkite, reikalas keičiasi iš esmės.

 

Apsilankę bent viename salono UFF įkūrėjo renginyje žino, kad reginys vertas ir dėmesio, ir kalbų. Nenuostabu, nes prie pristatymo dirba ne vienas savo srities profesionalas. Šiemet scenografija rūpinasi dizaineris Robertas Kalinkinas, choreografija – Šarūnas Kirdeikis, o gyvą pasirodymą ruošia grupė „Freaks on Floor“. Lateksą ir aukštakulnius dideliais kiekiais perka stilistės Milda Metlovaitė ir Ugnė Martinaitytė, o kad puošnūs drabužiai nenustelbtų dailių veidelių, pasirūpins vizažistė Giedrė Marcinonytė.

 

„Nesiekiu šokiruoti tik tam, kad šokiruočiau. Visų mano kolekcijų motyvas – laisvė, galimybė būti savimi. Tą noriu pasakyti ir šia kolekcija. Frykas – ne iškrypėlis ar ištvirkėlis, o žmogus, kuris daro tai, ką nori ir kaip nori, nebijodamas pasmerkimo. Kol kas visuomenė smerkia – pakanka prisiminti komentarus apie per paskutinį renginį besibučiavusias merginas. Tokį požiūrį reikia laužyti, žiūrinčiuosius – žadinti. Taip netyčia, gerų norų vedamas ir tampi provokatoriumi“, – kukliai šypteli V. Gigevič.

REKLAMA

 

Kad ir kiek dar būtų parašyta, „geriau kartą pamatyti, nei šimtą – perskaityti“. Renginio organizatoriai vadovaujasi lietuviška išmintimi ir skaitytojų pagyroms bei priekaištams pateikia fotografo Tomo Urbelionio fotosesijos rezultatus. Čia išvysite drąsiuosius bokso klubo „Pride“ vaikinus bei merginas ir rasite švelnių užuominų, ką galima tikėtis išvysti kovo 8 dieną „Comfort Hotel“ požeminėje aikštelėje.

Užsakymo nr. 1073R

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų