Natalijos Bunkės išvaizdos pokyčiai: širdyje aš tokia pankė VIDEO

Dainininkė Natalija Bunkė mėgsta stebinti gerbėjus savo neįprastais įvaizdžiais tiek scenoje, tiek gyvenime. Garsi moteris per visą savo karjerą pakeitė ne vieną įvaizdį. Natalija tikina, kad svarbiausioms progoms ji drabužius renkasi atsakingai ir teigia, kad jeigu daiktas jai patinka ir yra kurtas lietuvių dizainerių, jam pinigų negaili.

„Aš pirmenybę teikiu įvairiems lietuvių dizaineriams. Ar tai būtų papuošalai, ar rūbai. Man labai patinka, ką daro lietuviai. Lyg ir palaikai juos tuo pačiu metu, ir šiaip faina“, - sakė ne vieną lietuvių kūrėjų gaminį įsigijusi dainininkė.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalijos Bunkės išvaizdos pokyčiai: širdyje aš tokia pankė

Ne vieną sceninį kostiumą sau ir grupės „Yva“ bei „Pop Ladies“ merginoms pasiuvusi N. Bunkė nevengia pasinaudoti ir profesionalių dizainerių paslaugomis, tačiau moteris drabužius dažniausiai siuvasi pati: „Kartais pasinaudoju ir dizainerių paslaugomis, bet dažniausiai aš pasisiuvu viską pati. Aš per vakarą galiu pasiūti tokią suknelę, kad jūs net neįsivaizduojate.“

Pastaruoju metu Natalijos įvaizdis tampa vis ekstravagantiškesnis, jos kūną papuošė kelios didelės tatuiruotės, tačiau ir rožinių atspalvių iš savo spintos ji neišmeta.

REKLAMA

Dainininkė prisipažino, kad „Yvos“ laikais jos garderobe vyravusi rožinė spalva jau buvo atsibodusi, tačiau Natalija nė negalvojo, kad jos įvaizdis pasikeis taip drastiškai.

„Aš artimesnė griežtumui. Man visokie spygliai, kas kandžiojasi, kas kitaip, kas neįprastai. O dabar man „Yvos“ įvaizdis yra kažkas tokio! Bet buvo laikas, kada nekenčiau tos rožinės spalvos. Šiaip širdyje aš tokia maištaujanti pankė“, - prisipažino atlikėja.

N. Bunkės išvaizdos pokyčiai ir interviu apie stilių – specialiame video reportaže.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų