Natalija Bunkė atskleidė, kas Ievos pasirodyme ją sugraudino: ji jau yra nugalėtoja

Lietuviai neslepia džiaugsmo, kad Ieva Zasimauskaitė antradienio vakarą iškovojo vietą „Eurovizijos“ finale. Jautrus atlikėjos pasirodymas paliko ryškią žymę ne tik tautiečių, bet ir kitų šalių gyventojų širdyse.

46

Daugybę metų scenoje karaliaujanti atlikėja Natalija Bunkė prisipažino, kad pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio įrašą pažiūrėjo tik šį rytą. Moteris tikino susigraudinusi per Ievos pasirodymą ir nuoširdžiai tiki jos sėkme.

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Spaudos konferencijos metu paaiškėjo I. Zasimauskaitės numeris finale

„Ieva pasirodė nerealiai. Viskas buvo labai gražu. Gerai pažįstu režisierę Rasą, matau jos idėjas, todėl tikrai sveikinu. Viskas buvo labai jautru, labai vietoje, neperkrauta – man buvo labai gražu, – pasirodymą gyrė Natalija. – Ieva tikra šaunuolė, ir Mariaus išėjimas labai tiko. Net susigraudinau. Man labai gražu buvo senukų projekcijos. Labai gera mintis. Čia tokios naujovės, kurių mes nelabai matėme.“

Pasidomėjus, kokią vietą finale Ievai prognozuotų Natalija, ji patikino, kad mergina jau yra nugalėtoja, nepaisant kokią vietą pelnys jos pasirodymas.

„Iš tikrųjų nesvarbu, kokią vietą Ieva užims. Ji mums, lietuviams, jau yra nugalėtoja. Mes turim ją palaikyti besąlygiškai. O Ievą mylės bet kokiu atveju. Iš jos tiesiog sklinda nuoširdumas“, – gyrė I. Zasimauskaitė garsi atlikėja.

Visgi Natalijai nepatiko septintu numeriu pasirodžiusi Izraelio atstovė. Nors daug kas ją laikė stipria Ievos varžove, Natalija tikino, jog tokio kičo dar nėra mačiusi.

„Tragedija – negaliu patikėti, kaip gali būti toks kičas. Kažkas baisaus. „Euroviziją“ žiūrinčiam žmogui pirmas įspūdis yra svarbiausias. Man tas pirmas įspūdis yra ne“, – atvirai rėžė N. Bunkė.


Rašyti komentarą...
J
Je
2018-05-09 17:12:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškai sutinku su Bunkės nuomone.
Atsakyti
-1

V
Vilma
2018-05-09 12:25:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugybe metu scenoje karaliaujanti bunke...........na ir pasakymas!!!!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų