Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvęs krepšininkas, verslininkas, politikas bei tikra Alytaus miesto įžymybė – Tomas Pačėsas – taip pat pripažino neseniai apsikrėtęs koronavirusu. Ir nors koronavirusas sukėlė tokių komplikacijų, kad net teko gultis į ligoninę, istorija, kurią pasidalijo politikas bus ne apie sveikatą, o apie intymius pokalbius ligoninėje ir… iš to kilusį didžiulį skandalą. 

Buvęs krepšininkas, verslininkas, politikas bei tikra Alytaus miesto įžymybė – Tomas Pačėsas – taip pat pripažino neseniai apsikrėtęs koronavirusu. Ir nors koronavirusas sukėlė tokių komplikacijų, kad net teko gultis į ligoninę, istorija, kurią pasidalijo politikas bus ne apie sveikatą, o apie intymius pokalbius ligoninėje ir… iš to kilusį didžiulį skandalą. 

REKLAMA

Kaip žiniasklaida rašė seniau, Alytaus ligoninės direktorius Arūnas Vasiliauskas dėl tarybos nario elgesio įstaigoje kreipėsi į policiją.

„Įvairiais necenzūriniais žodžiais įžeidinėjo medicinos personalą, grasino susidorojimu, ligoninės patalpose nedėvėjo apsauginės kaukės. Dėl tokio paciento elgesio buvo sutrikdytas medikų darbas, pažeista viešoji tvarka“, – teigė Alytaus apskrities policijos atstovė spaudai Kristina Janulevičienė.

Pasak policijos, remiantis ligoninės direktoriaus pranešimu, dėl tokio paciento elgesio buvo sutrikdytas minėto skyriaus darbas, pažeista viešoji tvarka. Tad gruodžio 30 d. Alytaus policija tarybos nario T. Pačėso atžvilgiu pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

REKLAMA

TV3 laidoje „Prieš srovę“ pasakojo, kad istorija, kuri prasidėjo nuo medicinos personalo aptarinėjamo apatinio trikotažo, išties pasisuko visai ne ten, kur būtų galima tikėtis. Viskas baigėsi tokiu aštriu konfliktu, kad prireikė net policijos. „Manau, kad pasiektas dar vienas mano žinomumo rodiklis“, – apie konfliktą dabar jau su šypsena sako T. Pačėsas.

Tačiau tada, kai atsigulė į ligoninę, buvusiam krepšininkui smagu tikrai nebuvo. T. Pačėsui, koronavirusu apsikrėtusiam nuo sūnaus, praėjusių metų pabaigoje dėl viruso sukeltų komplikacijų teko gydymą iš namų perkelti į Alytaus miesto ligoninę. Jis neslepia – šiame skyriuje besigydančių būklė nėra pati geriausia. Jo paties taip pat nebuvo išimtis. O čia dirbantis medicinos personalas, anot verslininko, elgėsi taip, kad viduryje nakties niekaip nebuvo galima ilsėtis. 

Nusprendęs personalą sudrausminti, T. Pačėsas netgi trumpam nusiėmė deguonies kaukę ir išėjo iš palatos. Tačiau, kaip laidoje teigė buvęs krepšininkas, iškart sulaukė jį nustebinusio atsako. 

REKLAMA
REKLAMA

„Manau, kad emocijos kilo tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės. Tai – natūralu. Bet, kai išgirsti, kad tau čia ne krepšinio aikštelė, tu čia nevadovauk ir neaiškink, tuo viskas nesibaigia. Tai galima vertinti ir kaip provokaciją, ir kaip nesiskaitymą. Aš – pacientas, o medicininė įstaiga pacientui turėtų dirbti“, – sakys pokalbį su sesutėmis iš savo perspektyvos atpasakojęs T. Pačėsas.

Konfliktas tarp buvusio krepšininko ir medicinos personalo buvo žodinis ir tetruko 5 minutes, tačiau šiandien jis jau nagrinėjamas policijoje.

Pasak vyro naktį jo palatoje pasirodė keturios medicinos seselės ir ėmė aptarinėti apatinį trikotažą bei kur jį perka: „Jei viskas būtų diskretiška, tikriausiai niekas nebūtų ir supratęs apie ką jos kalbasi. Vidurnaktį jos elgėsi taip, kad nebuvo galima ramiai ilsėtis.“

„Labai sunku užmigti tokios būklės, pakilusi temperatūra, dusina. Gydytojai aplanko jau nuo 5 val. ryto, tai normalu, bet kai paciento būklė sunki, juk turėtų būti ramybės valandos, kad būtų galima pailsėti ir sveikti. Po savaitės buvimo ligoninėje, vidurnaktį išgirdęs tas kalbas, aš jau neapsikenčiau. Visų pirma, atėjau paprašyti, kad kalbėtų tyliau. Nenoriu įvardinti apie ką jos kalbėjo, privatūs reikalai“, – kalbėjo vyras.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau savo ruožtu buvęs krepšininkas tikino kitaip – Lietuva jau visai netrukus sužinos, kaip buvo iš tiesų, nes jis pastebėjo ligoninės koridoriuose esančias kameras. Gavus įrašą, jis tikina, nebereikės niekuo abejoti. „Jei galima viešinti viską be manęs, tikiuosi, kad bus galima viešinti ir viską su manimi. Viską pasižiūrėsime“, – apie kamerų užfiksuotą medžiagą sakė jis.

Tačiau būtent čia įsipina dar viena detalė. Ligoninėje vadovaujamą darbą dirba keturi Alytaus miesto politikai, tarybos nariai. Kurie – sutapimas, ar ne – priklauso kitoms politinėms jėgoms nei T. Pačėsas.

Vienas iš ligoninės vadovų Dmitrijus Kačiurinas su kūrybine komanda gyvai kalbėti atsisakė, siūlė savo mintis išdėstyti raštu. Tiesa, šis vadovas taip pat yra politikas ir Alytaus miesto tarybos narys. Nei vienas Alytaus politikas šia tema savo pozicijos viešai išsakyti nepanoro. 

Pokalbį su politiku galite rasti straipsnio viršuje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų