N. Bunkė su mylimuoju atšventė pirmąsias draugystės metinės: kvepia romantika

Pramogų pasaulio atstovė dainininkė Natalija Bunkė kartu su mylimuoju Edgaru išgyvena maloniausias akimirkas.

75

Pora Klaipėdoje neseniai atšventė savo pirmąsias draugystės metines.

(75 nuotr.)
FOTOGALERIJA. N. Bunkė su mylimuoju atšventė pirmąsias draugystės metinės: kadrai vers išsižioti

Socialiniuose tinkluose N. Bunkė su gerbėjais pasidalijo gražiausiomis akimirkomis. Pora kartu jodinėjo žirgais, o vėliau mėgavosi pasiplaukiojimu Klaipėdoje.

Šypsenos, dovanos ir nepamirštami išgyvenimai – taip atrodė graži įsimylėjelių šventė, o po viena akimirka garsi atlikėja netgi rašė, jog šios metinės – išties tobulos.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad su aštuoneriais metais jaunesniu kriminalistu iš Kauno – Edgaru – draugaujanti žinoma pramogų pasaulio moteris didžiąją laiko dalį praleidžia kartu su juo. Koncertai, išvykos, kelionės, o taip pat jis jai padeda ir plėsti nuosavą verslą „Home decor by Natalija Bunkė“.

„Būk geras, atnešk“, „Edgarai, gal gali padėti?“, „Gal gali paimti?“, – skamba prašymai širdies draugui iš N. Bunkės lūpų, tačiau Edgaras mielai ir maloniai padeda Natalijai tvarkytis tiek bendroje buityje, tiek jos gėlių puokščių versle.

Vaikinas šypteli – savo moterį, skęstančią gėlių jūroje, jis vis tiek sugeba nustebinti. „Nesvarbu, kokia puokštė, svarbiausia – dėmesys“, – sako jis.

Jam taip pat antrina ir už gėlių pasislėpusi Natalija: „Man nerūpi tai, kokias gėles gaunu... Svarbiausias jo rūpestis. Aišku, Edgaras, kai atvažiuoja, tai su tokia puokšte... Kad netelpu tikrai į kadrą“, – anksčiau yra sakiusi ji.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų