N. Bunkė nesilanko sesers K. Ivanovos grožio salone

Prieš keletą dienų  „Šarkų“ lyderė Kristina Ivanova, dar žinoma kaip jaunesnioji Natalijos Bunkės sesuo,  turėjo švęsti savo gimtadienį.  Merginai sukako dvidešimt penkeri. Tačiau  Kristina aiškino, kad šiemet ji pasielgė  netradiciškai:  ir gimimo dieną paminėjo gerokai anksčiau, kai su draugais automobiliu keliavo po Europą. Kol Kristina gastroliavo, be direktorės buvo likęs jos  grožio centras ir aštuonios čia dirbančios merginos. „Nesu griežta, esu reikli. Man turi būti tvarka,apie savo tvarką grožio salone „Kristinalaidai „Karamelinės naujienossakė Kristina Ivanova.

Grožio  studiją, kurioje galima apsikirpti, susišukuoti, pasidailinti nagučius ir pasigražinti veidelį,  Kristina atidarė  prieš tris mėnesius.  Po to, kai su vienintele seserimi Natalija  Bunke neva nepasidalino koncertuose uždirbamų  pinigų. Taigi,  Vilniuje iškart pasklido kalbos, kad Kristina  be „Yvos“ tiesiog neišgyvena, o saloną,  kaip paguodos prizą, žvaigždei įteikė turtingas mylimasis.

„Iš tiesų visą gyvenimą teko pačiai užsidirbti. Man tai yra normalu, mane taip tėvai išauklėjo ir aš jiems esu dėkinga“, – sakė Kristina.

Savo grožio oazėje Kristina pati plaukų nedažo ir nekerpa. Tačiau scenos žvaigždė gali patarti. Sukurti stilių. Pasikalbėti. Išvirti kavos ar arbatos. O tokios žvaigždės paslaugos, kai kuriuos  lankytojus net labai gundo. Dauguma Kristinos Ivanovos grožio  studijos klientų – paprasti statistiniai lietuviai, gyvenantys netoliese. Tačiau užsuka ir žvaigždės. Žinoma, Natalija Bunkė čia nesilanko. Buvo tik vienintelį kartą per atidarymą.  Bet garsių dainininkų, aktorių ir sportininkų čia tikrai galima sutikti. Nes Kristina – jų draugė!

„Vakar Gintarė buvo, dažėsi plaukus. Visos čia gražinamės“, – prisipažino Kristina.

Kodėl Kristinos sesuo Natalija Bunkė nesilanko jos grožio salone? Tai sužinosite laidoje „Karamelinės naujienos“ šio antradienio vakarą 20.55 val. tik per LNK.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų