N. Bunkė: Lietuvoje dar nebuvo grupės, kuri gautų tokius honorarus

Nutraukusi grupės „Yva“ veiklą, Natalija Bunkė (29) rankų nesudėjo ir sukvietusi žinomas, Lietuvoje dainuojančias merginas – Katažyną Nemycko (32), Liepą Mondeikaitę (22) bei Oksaną Pikul (28), žada sudrebinti pramogų pasaulį savo muzika ir neįtikėtinais pasirodymais. Nauja grupė pavadinimu „Pop Ladies“ tikisi tapti geriausia lietuviška pop grupe.

Apie grupės idėją, planus ir honorarus Natalija pasidalijo su portalo Balsas.lt skaitytojais.

Kaip kilo idėja suburti grupę?

Iš tikrųjų tą idėją jau labai seniai „nešiojausi“, ilgai galvojau, kas galėtų būti tos merginos, ir tiesiog vienąkart vakarodamos su Katažyna pakalbėjom apie tai, ir su Deividu pasitarėm, renginių organizatoriais, kad šiuo metu nėra Lietuvoje merginų grupių, nėra ką kviesti koncertuoti. Būna gražios merginos, bet jų dainos nelabai kokios, arba atvirkščiai – nelabai išvaizdžios, bet dainos tokios „pusė velnio“, taip kad tokios grupės, kuri būtų stipri – nėra, ir todėl organizatoriai neturi ką kviesti koncertuoti ir ką pasiūlyti užsakovams. Todėl ir kilo mintis, kad pats laikas užsiimti tuo, tik kad visos esame išsibarsčiusios truputėlį, bet, manau, pats metas sujungti savo jėgas – darbą, įdirbį scenoje, idėjas ir iš to padaryti vieną gerą produktą.

REKLAMA

Kodėl būtent šias nares pakvietėte?

Su Katažyna mes bendraujam daugiau negu pusė metų, įsitikinau, kad ji yra labai ryžtingas, pareigingas žmogus. Aš pati esu labai pareiginga ir disciplinuota, todėl labai nemėgstu žmonių, kurie daug šneka, bet nieko nedaro. Šios merginos yra labai pareigingos, mes kiekviena gerbiam viena kitos laiką, jeigu jau susitarėme susitikti, tai nebus taip, kad kažkuri viena ims ir neatvažiuos.

Visos scenoje esate lyderės – ar nėra konkurencijos?

Kol dar neturėjome nė vieno koncerto, tai negaliu pasakyti, bet aš manau, kad konkurencija visada skatina tobulėti ir labai gerai, kad mes visos esame iš skirtingų barikadų pusių – tarsi konkurentės buvome, bet šiuo atveju manau, kad visiems užteks vietos po Saule.

Kam atiteks pagrindinis vokalas, nes pirmame pasirodyme, kai dainavote su Katažyna ir Liepa, pagrindinis balsas teko Jums?

Tai buvo visiškas ekspromtas, kadangi tos dainos žodžius aš puikiai mokėjau, nes dainuoju ją savo koncertuose, taigi kai mes susitikom, buvo likusi valanda prieš pasirodymą – kol dažėmės ir rengėmės, tol repetavome tą dainą, todėl merginoms sunkiausia buvo išmokti žodžius, todėl joms ir teko pritariamieji balsai. Tačiau kitąkart, kai koncertuosime, manau, bus kitaip, jau įrašinėjame dainas ir pasimatė, kad visos esame lygiavertės ir nėra nei vienos dominuojančios.

Papasakokite apie savo planus – ar tai yra tik vasaros projektas ar ilgalaikė mintis?

Tai tikrai nėra projektas, nes projektas – tai kažkas laikino, o čia yra grupė, kuri gyvuos tol, kol mes to norėsime. Kiekviena iš mūsų be šios grupės turime savo veiklas, todėl jei viena kuri mergina negalės koncertuoti, tai tuo metu jos vietą užims kita dainuojanti mergina. Kalbinau Atlantą, kuri mielai prisijungtų prie mūsų, taip pat 69 danguje merginas, kurios prašė palaukti rudens ir jei galės ir norės prisijungti – mes jų labai lauksime.


Rašyti komentarą...
n
nnn
2012-06-20 15:14:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai nemokamai striksesite? :DDD
Atsakyti
0

p
piliete
2012-06-20 15:23:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesupyk Natalija bet tavo vokalas daugumai zmoniu nepatinka.Katazyna ir Liepa cia super pasirinkimas.Man asmeniskai labai Katazyna patinka,toks linksmas mielas zmogutis.O Oksana mmmmmmmmmmmm ji grazi bet juk gyvai nedainuodavo,cia tai nezinau....Na bet pirmyn merginos....
Atsakyti
0

A
Aggne
2012-06-20 15:46:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauru :DDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (72)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų