N. Bunkė įsijautė į sekretorės vaidmenį

Pirmadienį pramogų šou verslo atstovai ir laidų vedėjai dalyvavo naujamečio  „Žydrojo žiburėlio“ filmavime. Kai kuriuos televizijos atstovus buvo ypač sunku atpažinti. Netikėtu įvaizdžiu sužibėjo atlikėja Natalija Bunkė.

Ji filmavimo metu nestokojo šmaikštumo ir kaip reikiant įsijautė į  teismo sekretorės vaidmenį. N. Bunkė vilkėjo rožiniais, mėlynais ryškiais drabužiais, buvo pasipuošusi akiniais. Buvusi grupės „Yva“ narė minėjo, kad viena svarbiausių jos herojės įvaizdžio detalių – rožinės spalvos lūpdažis. Būtent taip ji buvo pasidažiusi filmavimo metu. Prie minėto ansamblio Natalijai buvo priderinti itin puošnūs aksesuarai, kurių paprastai kasdieniniame gyvenime vengia. Tiesa, N. Bunkė puikiai atsimena pirmuosius grupės metus, kada kartu su kitomis narėmis ji puošdavosi rožinėmis suknelėmis, bateliais. Tačiau jau kuris laikas Natalija renkasi tamsesnių spalvų bei kur kas subtilesnius apdarus negu anksčiau.

Natalija Bunkė (Wikimedia Commons nuotr. )Natalija Bunkė (Karolio Kavolėlio  nuotr. )

Televizija ir šmaikštūs vaidmeniai  nėra naujiena N. Bunkei. Ji mėgsta pasijuokti iš savęs, moters teigimu, tai sveika ir smagu kitiems.

Filmavimo metu į savo personažus įsijautė ir kiti, puikiai pažįstami veidai: Rolandas Vilkončius tapo teisėjumi, aktorius Marius Jampolskis atliko sargo pareigas. Televizijos žiūrovai taip pat išvys: Arūną Valinską, Nerijų Jušką, Rūtą Mikelkevičiūtę, Tomą Ališauską, Eriką Vitulskienę ir kitus.


Rašyti komentarą...
b
bronius
2011-12-12 16:50:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
sena slyksti boba ta Bonke!
Atsakyti
0

P
PP
2011-12-13 07:59:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nekontroliuojamos ,privačios televizijos, Lietuva neturi savo šalies vystymosi strateginių planų. Lietuviški papročiai paminami globalizacijos nuosmūkiais. Ar pavyzdys Bunkė -Zvonkė dabartiniam Lietuvos jaunimui...?
Atsakyti
0

i
i
2011-12-13 12:41:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
vaidmeniai, teisėjumi :D kas rašo šiuos straipsnius? :)))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų