N. Bunkė: dėl vaiko užgaidų parduotuvėse man būna gėda

Šį trečiadienio vakarą 20.30 val. BTV pokalbių laidoje „Yra kaip yra“ prodiuseris ir laidų vedėjas Kristupas Krivickas prisipažins – po filmavimų iškart lekia namo, kur kiekvieną laisvą minutę leidžia sudukromis.

„Klysta tie, kurie mano, kad mano mergaitės yra muštruojamos. Aš jas auklėju labai liberaliai. Stengiuosi, kad joms niekada netrūktų mano dėmesio, niekada neatsisakau su jomis žaisti“, – pasakos Kristupas Krivickas.

Įsiplieskus diskusijai apie vaikų lepinimą ir įgeidžius, atlikėja Natalija Bunkė atviraus, kad dėl dvejų metų savo sūnaus Kristupo jai kartais būna labai gėda.

„Dabar sūnaus toks amžius, kai jam reikia visko. Bandom aiškinti, kad ne visi norai gali būti patenkinti. Būna, kad einam prekybos centre, jis pamato žaislinę mašiną ir sugalvoja, kad jos reikia. Tada gulasi ant žemės ir guli, taip išreikšdamas savo protestą, jei tos mašinos neperku“, – guodėsi N. Bunkė.

Daugiau apie tai – jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. per BTV!


Rašyti komentarą...
A
Anundis
2013-11-27 16:09:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bunkė nemoka auklėti vaikų. Jau dabar matomi sūnaus kaprizai ir ragai . Lenk medį kol jaunas,nepalenksi vėliau . Abiems reikia diržo : motinai -už auklėjimą ,sūnui -už kaprizus.
Atsakyti
0

o
onaiskaimo
2013-11-27 16:59:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
niekaip nesuprantu, kaip vaikai gula ant grindų? Nė karto taip nebuvo. Gal kad žinojo, jog ne yra ne, o taip yra taip?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų