Muzikinio projekto premjeroje – specialus vedėjų duetas

Pavasarį televizijos žiūrovai pasitiks su naujienomis – pirmąją pavasario dieną buvo nufilmuota naujojo muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ laida.

31

Laidos vedėjo vaidmuo buvo patikėtas dviem gerai žinomiems veidams – fotomodeliui, aktorei, laidų bei renginių vedėjai Jurgitai Jurkute-Širvaitei bei akordeonistui Martynui Levickiui.

 

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Du balsai - viena širdis“ filmavimas

Į grandiozinę renginio premjerą taip pat susirinko ir gausus būrys žinomų žmonių: Arūnas Valinskas, Katažina Zvonkuvienė, Žygimantas Stakėnas, Sasha Song bei daugelis kitų.

Muzikinio projekto formato kūrėjai – viena didžiausių televizinę produkciją kuriančių įmonių pasaulyje „Televisa“.

Muzikinio talentų šou ašis – ypatingi, kraujo ryšiu susiję duetai. Mamos, tėčiai, seneliai, dukros, sūnūs, broliai, seserys, anūkai demonstruos savo talentus scenoje ir bandys belstis į žiūrovų širdis ir pakelti nuo kėdžių didžiulę auditoriją.

Originaliu pavadinimu „Stand up for your country“ formatas jau pasirodė Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Lenkijoje ir Argentinoje.

„Du balsai – viena širdis“ yra unikalus projektas tuo, kad scenoje dainuojantys žmonės bus puikiai vienas kitą jaučiantys, būtinai susiję kraujo ryšiu. Scenoje patirs smagų nuotykį, parodys, ką moka ir gali.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų