Moteris po 22 metų santuokos paliko savo vyrą sužinojusi, kad šis balsavo už Donaldą Trumpą

Dienraštis „The Evening Standard“ praneša, kad moteris iš Kalifornijos po 22 metų santuokos paliko savo vyrą, sužinojusi, kad šis balsavo už naująjį Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidentą Donaldą Trumpą.

Išėjusi į pensiją 73 metų amžiaus buvusi kalėjimo prižiūrėtoja Gayle McCormick buvo šokiruota, kai pietaujant su draugais jos vyras atkleidė planuojantis balsuoti už prieštaringai vertinamą tuometinį respublikonų kandidatą Donaldą Trumpą.

Moteris, kuri prisipažino pasijutusi apgauta, pasakojo: „Tai, kad jis galėtų balsuoti už Donaldą Trumpą, mane visiškai sužlugdė. Pasijaučiau taip, lyg būčiau save apgaudinėjusi. Tai tarp mūsų atvėrė kai kuriuos dalykus, su kuriais prieš tai nebuvau susidūrusi.“

„Supratau, kaip toli savo gyvenime esu nuėjusi, pritardama tokiems dalykams, kuriems niekada nebūčiau pritarusi būdama jaunesnė“, - pridūrė moteris.

Pensininkė Gayle McCormick, kuri įvardina save kaip demokratę, pasvirusią socializmo link, neseniai išsiskyrė su savo konservatyvių pažiūrų vyru.

Kai kurie JAV gyventojai vis dar jaučia nuoskaudą dėl vieno iš labiausiai kurstančių nesantaiką prezidento rinkimų šalies istorijoje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų