Moteris metė gerai apmokamą darbą, kad taptų kačių užkalbėtoja: sulaukė netikėtos sėkmės

Dažnai juokaujama, kad ilgainiui augintinis ir jo šeimininkas labai supanašėja. Tačiau 38-erių Julie-Anne Thorne, gyvenanti Plymouth mieste sako, kad ji jau seniai žinojo, jog jos nuojauta – it katės.

Būtent ši nuojauta, esą, jau leidžia susijungti su gyvūnu. Tai supratusi moteris metė ilgametį valstybės tarnautojos darbą ir tapo kačių užkalbėtoja.

Moteris analizuoja kačių elgesį ir, tvirtina, radusi bendrą ryšį, su jomis bendrauja. Tai – tarsi psichologas, kuris bendrauja ne su žmonėmis, bet su gyvūnais.

Julie-Anne sako, kad kartais jai nebūtina pamatyti gyvūno, užtenka pažvelgti į jo nuotrauką ir jau aišku, kokias emocijas jis išgyvena.

Nors daugeliui būtų sunku patikėti, vos prieš beveik trejus metus gimęs moters verslas jau sulaukė didelės sėkmės.

„Negaliu šio reiškinio paaiškinti nei moksliškai, nei logiškai. Tai labiau emocinis, energetinis ryšys, kuris jungia kates ir mane. Tai tarsi ryšys tarp mūsų jaučiamų emocijų. Kai susijungiu su jomis, kartais jaučiuosi pikta ar išsigandusi, tačiau tai reiškia, kad būtent tas emocijas išgyvena ir gyvūnas“, – teigė moteris.

Per šį laiką moteris padėjo daugybei kačių. Vienos tokios konsultacijos kaina – 195 svarai sterlingų. Priklausomai nuo gyvūno būklės, sudaromas ir planas, kiek susitikimų ir užkalbėjimo sesijų reikės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų