Moteris ėmė panikuoti dėl namuose dingstančių pinigų: nuo to kenčia tūkstančiai

Kiekvienam iš mūsų pasitaiko, kad daiktus pasidedame ne vietoje, tai pamirštame ir paskui kankinamės jų ieškodami. Tačiau tuomet, kai kalba pasisuka apie pinigus, mažai kas tiki, kad kažkur ne ten pasideda tiek kupiūras, tiek ir monetas.

5

Rachel Thornhill prisipažįsta, kad nuolat iš jos piniginės dingstant popieriniams pinigams ir monetoms ji ėmėsi kraustytis iš proto, rašo mirror.co.uk.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris ėmė panikuoti dėl namuose dingstančių pinigų: nuo to kenčia tūkstančiai

„Kelias savaites buvau įsitikinusi, kad su manimi kažkas negerai – mano piniginėje nelikdavo pinigų, kuriuos ten dėjau. Rimtai tuo susirūpinau, kai nebeliko 20 svarų banknoto, kurį tą pačią dieną buvau išsiėmusi iš bankomato“, - pasakoja moteris.

Moteris tvirtina tiesiog apvertusi namus aukštyn kojomis ieškodama pinigų, tačiau viskas buvo veltui. Galiausiai ji prisiminė dar vieną vietą, kurios nebuvo tikrinusi – tai buvo jos trimetės dukters žaidimų aikštelė.

„Ir ką jūs manote? Žaislinėje mažosios kasoje slėpėsi daugiau nei 67 svarai. Ji manė tikrai neblogai uždirbusi“, - galiausiai nusijuokė nustebinta mama.

Rachel įrašu socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino tūkstančiai tėvų – pasirodo nekaltų „mažųjų vagišių“ problema yra labiau paplitusi labiau, nei būtų galima pagalvoti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų