Monika Šalčiūtė paskelbė savaitgalio linksmybių pradžią bare

Interneto sensacija dažnai vadinama Monika Šalčiūtė dar sykį įrodė esanti žvaigždė ne tik virtualioje erdvėje. Šįkart vilnietės šlovės valanda išmušė Kaune. Žinoma šokėja ir televizijos laidų vedėja praėjusią naktį leido gimtadienį pasitinkančiame kokteilių bare „Basement“ ir davė įžangą artėjančio savaitgalio linksmybėms.

33

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Monikos Šalčiūtės pokyčiai

Gerbėjų dėmesys, šypsenos ir žvilgsniai – tai atpildas už energiją ir geros nuotaikos užtaisą, kuriuo M. Šalčiūtė naktį iš ketvirtadienio į penktadienį apdovanojo kauniečius. Ketvirtąja projekto „Žvaigždė už baro“ dalyve tapusi mergina atidavė visas jėgas, mėgindama įtikti kokteilių baro lankytojams. Be to, vakarėlio šeimininkė paskelbė pradžią artėjančiam ypatingam savaitgaliui, kuomet „Basement by BarBar’a“ minės vienerių metų sukaktį.

„Pirmą kartą čia apsilankius jaučiuosi išties jaukiai. Aplink daug šaunių žmonių. Linkiu, kad pirmąjį gimtadienį pasitinkantis klubas gyvuotų dar ilgus metus ir džiugintų savo lankytojus, o šie nepamirštų kaskart gerai pasilinksminti ir dosniai pildytų baro sąskaitą, – vienai populiariausių Kaune pasilinksminimo vietų savo sveikinimą skyrė M. Šalčiūtė ir juokais pridūrė. – Čia besilinksminantiems svečiams linkiu, kad nepaisant suvartotų kokteilių kiekio, visi išliktų ant savo kojų.“

REKLAMA

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Monika Šalčiūtė išbandė barmenės amplua

Dar prieš debiutą projekte Monika pabrėžė nevartojanti alkoholio ir netgi niekada jo neragavusi. Tačiau tai nesutrukdė jai išjudinti vakaro publiką. Mergina iš anksto buvo nusiteikusi darbą atlikti nepriekaištingai ir šį planą sėkmingai įvykdė – vikriai rinko ir tiksliai dozavo savo pasirinkto kokteilio ingredientus, o greta gėrimų kiekvienam klientui padovanodavo po plačią šypseną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų