Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
jei taip kaip as supratau man gaila tos monikos marijos
Labai atsibodo kai dirbtinai drasko tą balsą, nuvalkiotas triukas. O žiedus ir mašinas ir butus moterys dabar pačios nusiperka. Būtinai kažkas turėjo padovanoti, pačios nesugebam, alio, redakcija, kelintam jūs amžiuje?
@svarowska Valink von feministine lerva. Tik senmerges, feministines lervos baisuokles sau perkasi ziedus, viska ir vaidina vistg aidzius. Normalios moterys mylimos ir gauna ziedus, dovas, nes jos grazios ir tikros moterys, o ne ono feminstines slykstynes pavydzios, kurios tokios baisios, kad gyvenime dovanos negauna, tad tenka viska pirktis paciai ir vaidint nepriklausoma slykstyne femke.
@Nekenciu femkiu Ir vėl tu išlindai iš po šiukšlių krūvos, Neringa Vita Vitalija, seniai girdėta, dar apie discordines pamiršai paloti, t.y. apie save. Apie savo storą gulinčią ėdančią rėkiančią motiną ir vyrą, kuris laiką leidžia su draugais ir vaikų su tavim nenori. Man labai rūpi tavo nuomonė, ką tu mėgsti ar nemėgsti. Tu nei sau perki, nei dovanų gauni.
@svarowska slyksti feministine lerva tu, kaip ir visos ono femkes.
jums bambalis,o ne tokios moterys
jums bambalis,o ne tokios moterys
@zinokis miegokit,valkatos,o ne vėjus rašinėkit...jums tik gražios ir durnos patinka,kas dažniausiai būna
kas ji tokia?
@aš Ji tai yra tokia ir nuostabi.....o kas tu tokia?
nekreip demesio,Monika i durniu komentarus.Dainuoji tiesiog super,savo talenta isnaudok labai tinkamai.Lietuvoje kol kas tau nera lygiu.Fantastiskas tavo balsas.sleptis visoms bandancioms kazka iskvakseti.Super!
@Rita I dueta su MINEDU.
Eik pisti kalę davatką nenustoji save demonstruoti pisama išgama
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų