Monika Marija apie santykius su mylimuoju: „Reikia mokėti pyktis“

Lietuvos muzikos padangėje ne taip jau ir seniai nušvitusi galingo balso savininkė Monika Marija šiuo metu gyvena itin romantiškomis bei džiugiomis nuotaikomis. Visų pirma, mergina pristato savo albumą, kuriuo nekantrauja pasidalyti su gerbėjais. Antra, Monika jaučiasi, kaip niekada įsimylėjusi, o tai tiesiog atsispindi jos veide.

115

(115 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vladislav Volkov ir Monika Marija Paulauskaitė

Monika ėmėsi iniciatyvos

Su vaikinu Vladislavu ji susipažino „Lietuvos balso“ užkulisiuose. Jis buvo šokėjas, o ji – dainininkė. Pora po kelių mėnesių draugystės nusprendė netgi kartu apsigyventi. Mylimasis dėl Monikos atsikraustė net iš Kauno.

„Aš ją tikrai pastebėjau. Vis šypsodavosi užkulisiuose“, – juokėsi Vladislavas. Tam pritarė ir Monika. Ji pati prisipažino, kad vis atsisukdavo į akį kritusiam šokėjui. Pirmasis jų pokalbis visgi įvyko socialiniame tinkle.

„Man labai nepatinka gėlės, romantiški vaidinimai, bet mes kai susitikom, ėjome pavalgyti ir viskas buvo labai paprasta. Pradėjom bendrauti ir viskas labai greitai įvyko. Labai smagu tai prisiminti, – kalbėjo atlikėja. – Viskas gavosi labai natūraliai ir greitai. Net su tėvais susipažinau gal po savaitės.“

Idėja gyventi kartu atlikėją išgąsdino

Idėja, kad reikėtų kartu apsigyventi, kilo Vladislavui. Vaikinas atvirai kalbėdavo, kaip pasiilgo Monikos Marijos ir vis paminėdavo, kad kartu gyventi būtų daug lengviau. Kadangi tokios kalbos prasidėjo jau po mėnesio draugystės, Monika buvo labai nustebusi ir išsigandusi, tačiau tokios mintys greitai išgaravo.

„Pagalvojau, kad tikrai būtų smagu gyventi kartu, gaminti jam pusryčius“, – prisipažino mergina.

„Bet pirmą žingsnį turėjau žengti aš“, – nusišypsojo šokėjas. Vladislavas neseniai baigė mokyklą, todėl į Vilnių jis atsikraustė ne tik dėl mylimosios, bet ir dėl studijų.

Reikia mokėti protingai pyktis

Kaip ir visoms poroms, Monikai ir Vladislavui gyvenant kartu teko vienam prie kito prisitaikyti. Vaikinas atskleidė, kas jį erzina labiausiai. „Mane tiesiog nervina, kai Monika vonioje palieka į elektros lizdą įjungtą plaukų džiovintuvą“, – juokėsi jis.

REKLAMA

Monika Marija atskleidė, kad labiausiai jai nepatinka, kad mylimasis ilgai miega, tačiau jis juokaudamas jai atkirto:

„Ji yra tas žmogus, kur užsistato žadintuvą valanda anksčiau, nei reikia keltis ir jį atideda kas dešimt minučių.“

Visgi, tokie menki sunkumai netrukdo porai gerai sutarti. Jie abu mėgsta švarą ir tvarką. Monika patikino, kad jeigu tik yra noras būti kartu, mažus sunkumus įveikti galima visada.

„Man atrodo, kad tokius dalykus galima įveikti. Jeigu tu numatai iš anksto, kur tu gali suklysti, dėl ko gali pradėti pyktis, geriausiai yra pasišnekėti, pasitarti. Kalbėtis ir viską numatyti į priekį yra svarbiausia. Reikia mokėti protingai pyktis ir viskas bus gerai“, – patarimu pasidalijo garsi mergina.

Pavydas

Sakoma, kad pavydas parodo, kad žmogus tikrai rūpi, tačiau kartais to gali būti per daug. Garsi pora prabilo apie tai, kaip jiems sekasi su tuo kovoti. Monika sulaukia daugybės gerbėjų žinučių ir sveikinimų, todėl Vladislavas prisipažino, kad iš pradžių buvo tikrai sunku.

„Aišku, kad yra sunku, bet kai pasitiki žmogumi, nebijai“, – sakė vaikinas.

„Man nuo pat mažens tėvai yra įdiegę tas vertybes, kad reikia būti patikimu žmogumi ir reikia skatinti kitus tavimi pasitikėti. Man svarbiausia, kad žmogus galėtų manimi pasitikėti, o aš galėčiau juo. Nemanau, kad suteikiu Vladislavui per daug galimybių manęs pavydėti“, – pridūrė Monika Marija, vėliau prisipažinusi, kad pati visgi yra pavydi, tačiau savo vaikinu pasitiki.


Rašyti komentarą...
J
Jūra
2018-09-09 09:38:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
bernam sunku būti nesimylėjus, mergaitėm baugu greitai netapti mama. Neskubėkit, suspėsit.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų