• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėja, verslininkė ir nuomonės formuotoja Monika Kvietkutė pastaruoju metu nėra dažna viešnia pokalbių laidose. Moteris pripažįsta, kad bėgant metams pradėjo vertinti ramybę ir privatumą, tačiau laidoje „Pasikalbėkim“ Monika visgi atsivėrė apie nelengvas patirtis, ateities planus ir širdies reikalus.

Atlikėja, verslininkė ir nuomonės formuotoja Monika Kvietkutė pastaruoju metu nėra dažna viešnia pokalbių laidose. Moteris pripažįsta, kad bėgant metams pradėjo vertinti ramybę ir privatumą, tačiau laidoje „Pasikalbėkim“ Monika visgi atsivėrė apie nelengvas patirtis, ateities planus ir širdies reikalus.

REKLAMA

Netrukus 32-ąjį gimtadienį minėsianti atlikėja džiaugiasi iki šiol sėkmingai besitęsiančia muzikine karjera su scenos partnere Oksana Pikul. Daug metų abi moterys viena kitą vadina ir geriausiomis draugėmis. Monika neslepia, kad yra patyrusi draugių išdavysčių, todėl santykį su Oksana labai brangina. Kas jai yra svarbiausia draugystėje ir ar nesibaimina, kad gyvendama Šiauliuose nutols nuo artimos bičiulės? Kodėl ji apskritai grįžo į gimtąjį miestą?

„Man patinka ramus gyvenimas Šiauliuose, nes čia labai patogu auginti vaikus. Be to, ten gyvena ir mano tėvai, Gabrieliaus tėtis, todėl jie dažnai matosi. Taip pat ir prekinis ženklas čia sukurtas, prie kurio dabar dirbu, yra siuvykla. O visi kiti darbai nenukenčia, nes aš vienaip ar kitaip labai daug važinėju ir su draugėmis pasimatau“, – sako Monika.

REKLAMA
REKLAMA

Santykiai su narcizu

Prieš keletą metų atlikėja paliko mylimąjį, kurį viešai įvardijo narcisistine asmenybe. Po šio žingsnio, pasak Monikos, daugybė moterų pradėjo jai rašyti ir dalintis savo patirtimis, klausti patarimų. Ar sunku ištrūkti iš santykių su narcizu? Monika pirmą kartą atvirai prisipažino, kad ryžosi skirtis, nepaisant to, kad vis dar stipriai mylėjo.

REKLAMA

„Jeigu ne vaikas – aš toliau būčiau analizavus ir tęsusi tuos santykius. Tačiau nebenorėjau, kad vaikas augtų tokioj aplinkoj. <...> Pradėjus labiau į viską gilintis supratau, kad mano gyvenime toks žmogus buvo ne vienas ir aš kalbu ne tik apie santykius poroje.

Kas nėra su tuo susidūrę, iškart klausia – kaip tu iš pradžių nepamatei ar kaip nesupratai? Tai atsakau, kad reikia džiaugtis, jei tokio žmogaus nesutikai, nes tuo metu, kai sutinki, tai jis tiesiog duoda viską, ko tik geidi. Jei pasakai, kad norėtum trijų vaikų – jis irgi nori. Užsiminsi apie vestuves – jis iškart tau piršis. Pradėsi sportuoti – jis irgi eis sportuot, nors niekada to anksčiau nedarė.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesiog narcizai nuolat atspindi kitą ir tuomet atrodo, kad sutikai savo sielos žmogų. Bet po kiek laiko paaiškėja, kad tai yra melas, o pagrindinis tikslas yra savo žavesiu ir dėmesiu suvystyti kitą, kad galėtų kontroliuoti, valdyti ir priekaištauti", – sako Monika.

„Vyrai manęs kiek prisibijo“

O ar šiandien jos širdyje yra vietos meilei? Ar atlikėja nėra nusivylusi vyrais ir ar sulaukia kvietimų į pasimatymus?

„Kažkas yra pasakęs – galvojau, kad tau daugiau rašo. Galbūt kiti įsivaizduoja, kad gaunu begales žinučių ir kvietimų į pasimatymus, bet taip nėra. Aš išvis galvoju, kad vyrai manęs kiek prisibijo", – atvirai sako laidos viešnia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Monika tikina, kad gyvenime yra svarbios įvairios patirtys, nes kiekviena jų kažko išmoko. Nesėkmingi santykiai irgi yra pamokos, todėl šiandien atlikėja labai gerai žino, koks vyras galėtų būti šalia jos, o kokiam nėra jokių šansų.

„Man niekada nerūpėjo nei vyro kišenė, nei statusas. Na, žinoma, jis turi atitikti mano skonį, bet man labiau rūpi, ką žmogus turi pasakyti, kaip užkalbina, ar yra džentelmeniškas, socializuotas. Man tas „banditėlio“ vaibas nepatinka. Norėčiau, kad dabar dėl manęs labiau pasistengtų, kaip aš stengdavausi dėl kitų“, – atvirauja Monika.

REKLAMA

Laidoje sužinosite, kokių netikėtų dalykų apie save atlikėja išgirdo iš veidotyros specialistės? Kokia ji buvo anksčiau ir kokia siekia būti dabar? Kodėl vis dar susvyruoja Monikos pasitikėjimas savimi? Moteris papasakos ir apie netikėtai nutrūkusius verslo ryšius su bičiule bei kuriamą naują produktą. O parodžiusi į studiją atsineštą brangų daiktą, Monika atskleidė ir didžiausią sūnaus svajonę.

„Na taip, Gabrielius labai nori pagaliau turėti broliuką“, – šypsodamasi intriguoja moteris.

REKLAMA

Visą pokalbį su Monika Kvietkute žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

tv3.lt

is atlikeja,verslininke ir nuomones formuotoja!O panele,Marija svenciausioji!
Šaunuolė, kad atsispyrė ir sugebėjo išeiti iš toksiškų santykių.
Pamaivų pamaiva baisi gražuolė
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų