Modeliu tapusią I. Stumbrienę sveikino vyras: toks žmonos nurodymas

Vestuvėms egzotiškuose kraštuose skirtos Viktorijos Jakučinskaitės suknelių kolekcijos modeliu tapo ir ne pirmą kartą podiumu keliaujanti Inga Stumbrienė, o pasveikinti žmonos atvyko ir Aivaras Stumbras. Nešinas prabangia raudonų rožių puokšte, jis išdavė žmoną lepinantis „prie progų“.

25

„Toks žmonos nurodymas – kitaip negaliu pasirodyti“, - pokštaudamas sako Aivaras. Jis juokiasi, kad save galėtų priskirti prie dažnų vyrų, kurie kaip įmanomi stengiasi lepinti savo mylimas. Visgi dažniausiai sekasi per progas.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viktorijos Jakučinskaitės vestuvinių suknelių kolekcijos pristatymo svečiai

„Žmoną reikia pamaloninti, tad stengiuosi kaip įmanoma dažniau. Visgi reiktų pasitempti ir tai daryti dar dažniau“, - sako A. Stumbras.

Prieš 13 metų susituokę Inga ir Aivaras Stumbrai visada švenčia svarbiausias progas, tarp jų – ir metines. Jų proga šeima dažniausiai vyksta į svečias šalis, dažnai – tik dviese.

„Tokių progų tikrai nepraleidžiame ir skiriame laiką tik sau“, - pasakoja vyras.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viktorijos Jakučinskaitės vestuvių suknelių kolekcija

Sutuoktiniai išskirtinių progų metu mėgsta apsikeisti dovanomis, tačiau A. Stumbras išduoda, kad pageidaujamo dovanų sąrašo žmonai nepateikia.

„Aš esu visiškai nereiklus. Man nereikia kažkokių ypatingų dovanų, man svarbu, kad šeima būtų kartu, visi laimingi. Tai man – pati geriausia dovana“, - sako A. Stumbras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų