• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

TV3 televizijos laidoje „Pasaulis pagal moteris“ šįkart apsilankė ypatinga viešnia – modelis, tinklaraščio „Kitchen Julie“ autorė Julija Steponavičiūtė. Užaugusi be mamos, ji greitai užaugo ir jau 17-os žingsniavo podiumu su garsiausiomis pasaulio manekenėmis. Visai neseniai moteris ištarė lemtingąjį „taip“ ir ateinančią vasarą ji planuoja vestuves. 

TV3 televizijos laidoje „Pasaulis pagal moteris“ šįkart apsilankė ypatinga viešnia – modelis, tinklaraščio „Kitchen Julie“ autorė Julija Steponavičiūtė. Užaugusi be mamos, ji greitai užaugo ir jau 17-os žingsniavo podiumu su garsiausiomis pasaulio manekenėmis. Visai neseniai moteris ištarė lemtingąjį „taip“ ir ateinančią vasarą ji planuoja vestuves. 

REKLAMA

Būdama vos 13 metų, Julija atsidūrė modelių pasaulio akiratyje. Prancūzijos modelių agentūros atstovė, pastebėjusi ją Vilniaus centre, pakvietė dalyvauti atrankoje. 

„Mane netikėtai pastebėjo viena agentė Vilniaus centre ir tiesiog pasikvietė į kastingą. Galiausiai mane pastebėjo „Baltic models“ ir bandė įtraukti į jų pasaulį. Tačiau aš gerus tris mėnesius neatsakinėjau į jų skambučius, nieko šeimai nepasakojau, kol jie galiausiai susisiekė su mano tėčiu ir taip pasikvietė į agentūrą“, – šyptelėjo Julija. 

Netikėta sėkmė

Visgi savo karjeros piką ji pasiekė vos po kelių metų, būdama vos 17-os. Tai paskatino jos pirmoji kelionė, kuomet ją atsirinko „Gucci“ mados namai. 

REKLAMA
REKLAMA

Anot laidos viešnios, tuomet ji net nesuprato, koks svarbus šis darbas yra ir ką jis reiškia. 

„Tuomet jie pastebėjo, kad Julija Steponavičiūtė yra tas veidas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį. Nors ir tada aš buvau visai „žalia“. Tuomet ir industrija buvo kitokia, nei šiais laikais. Tuomet jokio „Instagram“ net nebuvo, šiomis dienomis socialiniai tinklai tikrai paspartina žinomumą. Mes išties vaikščiodavom po miestus ieškodami kastingų, atrankų naudodamos paprastus žemėlapius.

REKLAMA

Su savo laikų top manekenėmis turbūt visomis ėjau podiumu. Kadangi visada keliaudavau po svarbiausius miestus – Niujorką, Londoną, Milaną ir Paryžių. Mano podiumo karjera buvo tikrai sėkminga – per sezoną padarydavau maždaug 50 šou“, – sakė ji. 

Jos karjera buvo tokia sėkminga, kad 2021-aisiais metais J. Steponavičiūtė buvo įtraukta į turtingiausių lietuvių 500-tuką.

„Nesitikėjau, kad modelio karjera gali taip rimtai mano gyvenime nusėsti ir būti mano gyvenimo dalimi ir kad iki šiol ji mano gyvenimo dalis. Visos patirtys man yra labai nertikėtai, nes niekada nesitikėjau tokių lūkesčių. Mano šeima visada turėjo vidutines pajamas, nejaučiau jokio trūkumo. Bet mados industrijos atlygiai man tikrai buvo maloni staigmena.

REKLAMA
REKLAMA

Atsimenu, kad po pirmos kelionės į Milaną, atskaičiavus visus mokesčius, pragyvenimą su tėčiu, atsivežiau apie 1700 eurų. Merginai, kuri tuomet lankė devintą klasę, tokia suma tikrai buvo šis tas. Paskui prasidėjo kitokios sumos“, – pasakojo moteris. 

Skaudūs išgyvenimai

Julija neslepia, kad augant be mamos teko susidurti su įvairiausiais iššūkiais, tačiau bėgant laikui tai padėjo suprasti, kad netektys jos gyvenime padėjo susiformuoti stipriai asmenybei.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Mano mama iškeliavo tada, kai man buvo vos metukai. Kiek žinau, buvo netikėtas įvykis. Ji mirė nuo kraujo užkrėtimo. Šis įvykis stipriai suformavo mane. Tiesą sakant, esu dėkinga gyvenimui, kad nepažinojau mamos, nes neišgyvenau tos netekties.

Močiutė man tapo tas žmogus, kuris man atstojo mamą. Keisčiausia būdavo mokykloje, kai supranti, kad tave dažniausiai atlydi vyresnis asmuo, klausinėjo mokytojai, bendraklasiai. Visada norėdavau prasmegti skradžiai žemės, kad niekas manęs daugiau apie tai neklaustų.

REKLAMA

Bet metams bėgant tiesiog supratau, kad taip yra ir pradėjau matyti viso to privalumus, – kalbėjo laidos viešnia. – Tai užaugino man stiprią odą. Jei anksčiau gėdydavausi, kad močiutė mane visur lydėdavo, dabar noriu rodyti, kad šis žmogus mane užaugino.

Mamos netektis buvo tas dalykas, dėl kurio supratau, kad gyvenimas yra labai trapus ir kad niekada negali žinoti, kas tavęs laukia kitą dieną. Iš tiesų supratau, kad pilnai atsiremti gali tik į save.“

REKLAMA

Artėjančios vestuvės ir pažintis

Visgi ramstis jos gyvenime yra ne kas kitas, o jos sužadėtinis, laidų prodiuseris Arnas Vosylius, su kuriuo pora kitąmet jau planuoja vestuves. 

„Labai mėgaujuosi procesu ir mėgaujuosi procesu. Turbūt pradžioje teko labiausiai padirbėti, atsipalaiduoti, kol supratau, kaip išties mane „užkabino“ šis žmogus ir kaip aš esu įsimylėjusi. Mūsų pažinties pradžioje buvau įsitikinusi, kad turiu būti viena, nepriklausoma moteris. Arnas pakeitė mano nuomonę“, – neslėpė pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kartu dvejus metus romantiškus jausmus puoselėjanti pora susipažino Nidoje, vasaros metu. Anksčiau draugų padėdami jie susitikdavo ir pradėjo megztis jų ryšys. 

„Pradėjo megztis mūsų romanas, kuris ir galvojau, kad liks tik romanu. Bet visgi pasirodo, kad tai bus romanas iki gyvenimo galo“, – šyptelėjo ji. 

Moteris taip pat prisiminė lemtingą akimirką, kada jai pasipiršo mylimasis:

„Arnas man pasirpiršo ant didelių sūpynių, kurios yra milžiniško dydžio kluone, kuris jau daugelį metų yra visiškai tuščias. Abudu buvome jaukiai, kaimiškai apsirengę.

REKLAMA

Mačiau, kad Arnas elgiasi keistai, kaip koks nesavas. Atsisėdome ant sūpynių, jis mane dar šiek tiek pasupo ir ten mane ištiko jo klausimas.“

Nors šiais laikais populiaru vestuves rengti užsienyje, pora jas planuoja Lietuvoje.

„Neisnori niekur vykti, norime, kad visiems mūsų artimiausiems žmonėms būtų patogu atvykti, kad vestuvių lokacija nebūtų priežastis neatvykti. Man asmeniškai tokių švenčių esmė yra brangiausių žmonių ratas“, – atskleidė knygų autorė. 

REKLAMA

„Su juo jaučiuosi labai saugi ir rami. Tai yra esminiai momentai, kuriuos aš visuomet svajojau turėti santykiuose. Su Arnu pirmą kartą leidau sau įsiklausyti į tai, ką jaučia širdis, nes anksčiau to bijojau“, – pripažino Julija.

Skaudi pamoka

Dar šių metų spalį bankrutavo leidykla, knygynas „Dvi tylos“. Po šio įvykio prabilo daugybė nukentėjusių autorių, tarp kurių buvo ir savo knygas išleidusi Julija Steponavičiūtė.

„Anksti savo gyvenime supratau, kad maistas suburia žmones. Esu išleidusi ne vieną knygą, anksčiau bendradrbiavau su leidykla „Dvi tylos“, šia bendryste labai džiaugiausi. Tačiau išmokau skaudžią pamoką. Man dažnai vėlavo sumokėti autorinį atvejį už knygą. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Leidykla mane ilgą laiką apgaudinėjo, melavo, kokia yra tikroji situacija su knyga, su pavedimais, kol mes visai susipykome. Jau metus laiko su jais kontaktuoju tik per teisininkus.

Paaiškėjo, kad nukentėjusiųjų sąrašas yra labai ilgas ir įsiskolinimų suma siekia kone pusę milijono eurų. Ačiū Dievui, prieš bankrotą teisininkams pavyko atgauti mano teisę į knygos autorystę ir taip man pavyko knygą išleisti pačiai“, – pasakojo ji. 

Daugiau apie moters modelio karjerą, tinklaraštį ir meilę maisto gaminimui žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų