Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sunku patikėti, kad trys pačios artimiausios giminaitės – mama, močiutė ir sesuo kaltintų sūnų, anūką ir brolį praradus širdį. Tačiau tokia istorija nutiko Panevėžyje.

REKLAMA

LNK televizijos laidai „24 valandos" paskambinusi Sonata pasiguodė, kad jos brolis Dainius nuniokojo močiutės namą. Šiuos žodžius patvirtino ir Dainiaus mama bei pati močiutė, auginusi anūką nuo mažens. Dėl tos didelės močiutės meilės anūkui, ko gero, visos bėdos ir prasidėjo.

Dainius vedė trečią kartą ir atsikraustė gyventi į nuosavą senolės namą. Pati močiutė persikėlė gyventi į ūkinį pastatą, kad tik anūkėliui netrukdytų sukti šeimos lizdo. Negana to, ir namą perrašė jo vardu. Tik vėliau, įtarusi klastą, namą susigrąžino. Tačiau tada, kaip pasakoja moterys, trečioji Dainiaus žmona, pasitelkusi į pagalbą savo artimuosius, iš namo išsivežė viską, kas neva jai priklauso. Boilerį, radiatorius, grindų dangą, unitazą, net...vidinę sieną išardė. Taip pat ir namo lauko apdailą nulupo. Dabar jis atrodo kaip po gaisro. Gyventi jame neįmanoma.

Sužinojusi apie šį savo sūnaus poelgį, iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kur dirba jau daug metų, į Lietuvą grįžo ir Dainiaus mama. Tačiau jai taip pat nepavyko geruoju susitarti su, kaip įtariama, žmonos įtakoje atsidūrusiu sūnumi. Dabar močiutė, Dainiaus sesuo ir mama nemato kitos išeities, kaip tik paduoti jo šeimą į teismą... Ir tai tik viena iš trijų intriguojančių istorijų, kurias ketvirtadienį papasakos LNK televizijos laida „24 valandos" 16.40 per LNK.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų