Mirusiųjų grimavimas, abortas būnant 14-os ir sutrikimai lydintis nuo vaikystės – Goldberg gyvenimas verta filmo scenarijaus

Viena sėkmingiausių aktorių Whoopi Goldberg ir viena iš vos 10 žmonių, laimėjusių „Emmy“, „Grammy“, „Oskarą“ ir „Tony“ apdovanojimus, savo gyvenime patyrė tiek daug, kad jos istorija verta filmo scenarijaus.

14

Kas galėjo pagalvoti, kad 65 -erių W.Goldberg vaikystę lydėjo sunkūs sutrikimai, dėl kurių jai teko iškėsti patyčias mokykloje, o galiausiai įnykti į narkotikus, kurie pridarė nemažai žalos jos gyvenimui.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mirusiųjų grimavimas, abortas būnant 13-os ir sutrikimai lydintis nuo vaikystės – Goldberg gyvenimas verta filmo scenarijaus

Vaikystėje moteris nežinojo, kad turi disleksiją, ir manė, kad yra neįprastai lėta. Mokytojų pastabų ir vaikų patyčių sulaukdavusi aktorė nuėjo šunkeliais.

Abortas būnant 14-os

Whoopi pirmą kartą pastojo būdama vos 14-os. Deja, jauna mergina tuomet buvo įnikusi į narkotikus ir praktikavo seksualinius santykius. 

„Sužinojau, kad laukiuosi, kai man buvo 14. Neprasidėjo mėnesinės. Niekam nesakiau. Supanikavau“, – knygoje „The Choices We Made“ atskleidė aktorė.

14-os metų nusprendusi pasidaryti abortą, vos būdama 17-os susilaukė dukros Alex. Ši pasekė motinos pėdomis ir, būdama 18-os, susilaukė savo vaiko. Dabar W. Goldberg yra ne tik močiutė, bet ir promočiutė, mat jos anūkė Amarah tapo mama.

Neįprasta profesija

Nors labai sunku patikėti, tačiau legendinė komikė ir aktorė Whoopi Goldberg savo pirmajame darbe tikrai nepokštavo. Dar visai jauna Whoopi tapo licencijuota grimo specialiste, tačiau kurdavo specialų makiažą negyviems žmonėms. 

Garsi aktorė dirbo mirusiųjų kosmetologe ir paruošdavo juos išvežimui į šarvojimo salę. Moteris buvo prisipažinusi, kad ji galėjo lengvai rasti darbą parduotuvėje ir dirbti kasininkę, tačiau daug didesnės patirties suteikė darbas su lavonais.

Mylėjo tik kartą

Aktorė Whoopi Goldberg buvo įsimylėjusi tik kartą, tačiau tos tikrosios meilės objektas nebuvo nė vienas iš trijų jos vyrų.

Su pirmuoju vyru Alvinu Martinu išsiskyrė po šešių santuokoje išgyventų metų 1979-aisias, o 1986 metais ištekėjo už Davido Claesseno. Ši jos santuoka tetruko dvejus metus. 1994 metais ji ištekėjo už Lyle'o Trachtenbergo, tačiau po metų pora išsiskyrė.

Vienoje pokalbių laidoje, aktorė prisipažino, kad per visą gyvenimą yra mylėjusi tik vieną vyrą, už kurio taip ir neištekėjo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų