Mirė niūriais dainų tekstais garsėjęs amerikiečių reperis DMX

Netoli Niujorko mirė niūrias, grėsmingas dainas apie smurtą ir sunkumus Amerikos gatvėse kūręs reperis DMX, penktadienį pranešė jo artimieji. Jam buvo 50 metų.

Atlikėjo ilgametis advokatas patvirtino naujienų agentūrai AFP jo mirties faktą, velionio šeimai paskelbus socialiniuose tinkluose pareiškimą, kur pažymima, kad reperis, kurio tikrasis vardas – Earlas Simmonsas (Erlas Simonsas), mirė praėjus beveik savaitei po patirto širdies smūgio.

„Earlas buvo karys, kovojęs iki pat pabaigos“, – rašoma pareiškime, priduriant, kad DMX mirė šiauriau Niujorko esančioje Vait Pleinso ligoninėje, šalia esant jo artimiesiems.

„Jis mylėjo savo šeimą visa širdimi ir mes branginame laiką, kurį praleidome su juo, – sakoma pareiškime. – Earlo muzika įkvėpė begalybę gerbėjų visame pasaulyje, o jo įspūdingas palikimas išliks amžinai.“

Pasak velionio šeimos, netrukus bus paskelbta informacija apie atsisveikinimo ceremoniją.

Jis išgarsėjo 10-ojo dešimtmečio pabaigoje dėl tokių hitų kaip „X Gon' Give It To Ya“ ir „Party Up“ ir dalijosi su publika savo vidaus demonais niūriose, šiurkščiuose kūriniuose, kurie pelnė jam komercinį ir kritikų pripažinimą.

Niujorko Jonkerso priemestyje užaugusio DMX vaikystė buvo sunki: jis kartu su motina ir savo broliu bei seserimis gyveno neturtingiesiems skirtuose namuose, kur jis patirdavo smurtą.

Būdamas 14 metų amžiaus būsimas atlikėjas pateko į kone visą jo gyvenimą besitęsusį kalinimo ciklą, pradėjęs vykdyti apiplėšimus, dėl kurių jis dažnai atsidurdavo už grotų.

Tačiau nors jo teistumas pritraukdavo žiniasklaidos dėmesį, būtent jo tiesmukos, išpažintį primenančios dainos, atliktos jo giliu balsu, paliko neištrinamą pėdsaką 10-ojo dešimtmečio pabaigos ir šio tūkstantmečio pradžios hiphope.

„DMX buvo puikus artistas, įkvėpdavęs milijonus žmonių visame pasaulyje. Jo žinia apie pergalę prieš sunkumus, jo šviesos tamsoje paieškos, jo tiesos ir gracijos siekimas priartino mus prie mūsų pačių žmoniškumo“, – po reperio mirties išplatintame pareiškime pažymėjo įrašų bendrovė „Def Jam Recordings“, padėjusi reperiui išleisti kai kuriuos garsiausius jo albumus.

„DMX buvo tikrų tikriausias milžinas. Jo legenda gyvuos amžinai“, – priduriama pareiškime.


Rašyti komentarą...
C
Casagrande
2021-04-10 17:55:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką reiškia niūrias ? muzikos,repo ir galų gale gangsta rap'o degrade.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų