Milius atskleidė, kaip kartą pradžiugino sužadėtinę Krysko: buvo pirmas tai padaręs vyras

Jau visai netrukus švęsime didžiąsias metų šventes, ir nors šiais metais jos bus kitokios, „Gero vakaro šou“ laidoje pasirodę Jeronimas Milius ir Karina Krysko buvo išties šventiškai nusiteikę.

Pasirodo, kad porai šios šventės taps ypatingos.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Krysko ir Milius atvirai – apie pirmas bendras šventes, vaišes ir dovanas

Apie tai, kad Jeronimas ir Karina vienas kitam puoselėja šiltus jausmus, gandai sklinda jau kur kas daugiau, nei metus, o šių metų rugsėjo mėnesį jiedu paskelbė ir apie sužadėtuves.

Ir vis dėlto, šios šventės jiems taps ypatingos. „Mūsų kalėdinės tradicijos bus dar sukurtos, nes dar neturėjome nė vienų Kalėdų kartu“, – laidoje atskleidė Jeronimas.

Kalbai pasisukus apie šventinį stalą, Jeronimas papasakojo, kad šiaip jau nėra didelis mėgėjas gaminti, tačiau turi ir kuo pasididžiuoti. 

„Aš esu profesionalus ragautojas, o gaminimo procesas manęs visiškai nedomina. Mane domina rezultatas. Aš galiu pagaminti, aš tiesiog nenoriu to daryti. Jeigu reikėtų, aš pagaminčiau. Svarbiausia yra tai, kad aš apskritai esu pirmasis vyras, kuris gamino Karinai valgyti“, – atskleidė jis.

Karina laidoje papasakojo, kad Jeronimas gaminti iš tiesų geba, o tąkart pagamino netgi pietus. 

Kadangi Kalėdos neatsiejamos nuo dovanų ir dėmesio artimiausiems parodymo, Jeronimas atskleidė ir tai, kaip renka dovanas Karinai. „Aš tai stengiuosi bet kokiam pokalbyje išgirsti „ai, norėčiau to ir to“. Tada pagalvoju, kad tai reikėtų užsirašyti“, – savo gudrybę atskleidė jis.

O štai Karina teigė, kad geriausia tiesiog susitarti, atskleisti, ko labiausiai norėtum. Anot jos, blogiausios kalėdinės dovanos yra molinės statulėlės.

Anot Jeronimo, ne kokias dovanas dovanoja ir jo mama, tačiau, kaip įtaria pats atlikėjas, ji ne tik tai supranta, bet dar ir daro specialiai, norėdama pajuokauti.

„Kalėdas šventi šeimoje, tai negali sakyti, kad dovana – šūdas. Aš turiu tokių dovanų nuo mamos. Mama, žiūrėdama šitą laidą, negali pykti – aš taip sakau, nes ji tai žino. Mes su sesės vyru dažnai gauname tokias dovanas iš mano mamos. Ir aš kažkuriame stalčiuje vis dar turiu tų dovanų, kurios yra neišpakuotos ir tiesiog guli“, – pasakojo atlikėjas.

REKLAMA

Mindaugo Stasiulio paklaustas, kaip mamai pasako, kad dovana jo nesužavėjo, pats J. Milius ėmė juoktis: „Aš nesakau, ji iškart mato, nes juokiasi. Gal čia ir bajeris, nes jau daug metų iš eilės buvo taip, kad tu pradedi pakuoti dovaną, o ji jau kikena…“

Visą ištrauką iš laidos „Gero vakaro šou“ su Karina ir Jeronimu pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
A
Absoliuti
2020-12-19 08:57:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuštuma
Atsakyti
-1

D
Dalia
2020-12-18 10:26:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negi neatsibosta visa laika apie juos rasyti, kas liecia dovanas, tai Mama tur but tiek sunkiai dirbdama neuzdirba brangiai kainuojanciom dovanom.
Atsakyti
-2

Z
Ziauru
2020-12-20 07:59:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkaip tapo nejauku,tai kiek tų vyrų pas tą ponia buvo...oficialių ir ne?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų