Milinytė atvirai prabilo apie tėtį, judviejų ryšį ir konfliktus: jam teko daug ką patirti

Lietuvių dainininkė Simona Milinytė jau kurį laiką gyvena Los Andžele, kuriame bando išpildyti savo svajonę tapti kino žvaigžde. Nors mergina gyvena už Atlanto, tačiau dažnai matydavosi su savo šeima, bet šiuo metu pandemija nutolino jų susitikimus. Mergina pasakojo, jog tėčio nematė jau porą metų.

11

Naujienų portalui tv3.lt mergina atvirai prabilo apie tėtį bei judviejų ryšį.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simona Milinytė su šeima

Šiemet S. Milinytė Tėvo dienos proga nusprendė jį nustebinti su praktiška bei šmaikščia dovana.

„Aš visada miniu lietuviškas šventes, todėl ši Tėvo diena nėra išimtis. Stengiuosi visada sugalvoti, kaip įdomiau nustebinti savo šeimą įvairiomis dovanomis bei siurprizais. Šiai Tėvo dienai savo tėtį nustebinsiu išskirtiniu dovanų rinkiniu iš Lietuviškos kompanijos „Bublibox“. Mano tėčiui buvo išsiųstas išskirtinis dovanų paketas, kurį išrinkau kartu su šios kompanijos komanda. Rinkinys yra įdomus tuo, jog kiekvienas produktas yra su juokinga, šmaikščia etikete. Aš manu, jog geriausia dovana yra ta, kuri yra ne tik naudinga, bet ir pralinksminanti bei priverčianti nusišypsoti, pakelianti nuotaiką. Visada noriu dovanoti dovanas, kurios būtų naudingos, o ne tik „dėl vaizdo“, – pasakojo pašnekovė.

Simona savo tėčio nematė jau ne 1 metus, todėl natūralu, jog be galo pasiilgo jo bei šeimos: „Tečio nemačiau jau porą metų. Neslėpsiu, negaliu net apsakyti, kaip jo pasiilgau. Nors ir kiekvieną rytą ir vakarą kalbame per video skambučius, mūsų šeima visą laiką siunčiame vieni kitiems  nuotraukas, video. Rodome, ką tą dieną veikėme, kur buvome. Tačiau tai vis tiek neatstoja to tikro buvimo kartu. Negaliu apsakyti, kaip pasiilgau savo šeimos, tačiau dabar, kai Covid apribojimai kelionėms mažėja, tikiuosi greit su jais pasimatysiu.“

S. Milinytė atviravo, kad su šeima palaiko itin glaudžius santykius, todėl ir ryšys tarp jų yra labai artimas.

„Esu nepaprastai artima su tėčiu. Nėra nieko šiam pasaulyje, ko jis apie mane nežinotų. Jam pasakoju viską. Net slapčiausius norus ir paslaptis.  Esu be galo artima su abiem tėvais. Manau, kad kiekvienas iš jų mano gyvenime atlieka skirtingą rolę. Su mama daugiau kalbu apie asmeninį gyvenimą, klausiu jos patarimų, nuomonės. Su tėčiu daug tariuosi dėl kiekvieno žingsnio darbe, reikaluose, gyvenime. Esu begalo artima su abiem tėvais. Manau, kad atstumas tam daug padėjo. Keista, tačiau mus atstumas suartino. Niekada tiek daug nekalbėdavome kaip dabar. Dabar kalbam kiekvieną dieną ir bent po porą valandų“, – sakė mergina.

REKLAMA

Mergina neslėpė ir to, jog tėtis jai yra pavyzdys ir nori lygiuotis į jį: „Tėtis yra mano didžiausia atrama, pavyzdys, autoritetas. Lygiuojuosi į jį viskuo: nuo darbų iki gyvenimo pasirinkimų. Jis mano pats didžiausias gyvenimo pavyzdys. Noriu pasiekti tiek, kiek jis, noriu susidelioti gyvenimą bei prioritetus taip, kaip jis. Noriu pasiekti tiek, kiek jis. Jis mano didžiausias gyevnimo idealas. Todėl visus klausiu jo kiekvieno gyvenimo klausimo, o  sprendimus priimu tik pasitarus su tėčiu.“

Kalbėdama apie konfliktines situacija, Simona tikino, jog jos tėtis niekada nebūna labai griežtas ir visuomet išlieka ramus.

„Mano tėtis begalo išmintingas ir supratingas žmogus. Su juo nesipykstame, nes tėtis begalo ramiai reaguoja į kiekvieną situaciją. Jei aš ir pykstu, jis visad išlieka ramus ir taktiškas, o tai visad nuramina ir mane. Tikrai jam pavydžiu tokio būdo. Jis daug gyvenime matęs, daug patyręs ir būtent, todėl jis sugeba išklausyti kiekvieną, o net jei ir yra konfliktinė situacija, jis turi talentą visada išlikti ramus bei taktiškas“, – šypteli pašnekovė.

 


Rašyti komentarą...
k
kkkkkkkkkkk
2021-06-08 09:38:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tu idomi cha
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų