naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

2021-ųjų rugpjūtį, paskelbęs apie skyrybas su žmona Melinda, „Microsoft“ įkūrėjas, milijardierius Billas Gatesas vėl nebe vienišas.

2021-ųjų rugpjūtį, paskelbęs apie skyrybas su žmona Melinda, „Microsoft“ įkūrėjas, milijardierius Billas Gatesas vėl nebe vienišas.

REKLAMA

Pranešama, kad verslininkas susitikinėja su Paula Hurd. Šaltinis portalui people.com teigė, kad apie jų santykius „plačiai žinoma“, tačiau „moteris dar nesusipažino su jo vaikais“.

Visai neseniai Gatesas ir Hurd buvo pastebėti kartu stebintys sausio mėnesį vykusio atvirojo Australijos teniso čempionato vyrų vienetų finalą, tačiau anksčiau jie buvo pastebėti kartu keliuose sporto renginiuose.

2022 m. rugsėjį pora buvo pastebėta „Laver Cup" turnyre Londono „O2“ arenoje; prieš tai, 2021 m. spalį, Gatesas ir Paula buvo nufotografuoti „BNP Paribas Open“ turnyre Indian Velse, Kalifornijoje, tačiau tuo metu jie nesėdėjo kartu.

60 metų Paula ir 67 metų Gatesas turi daug bendrų pažįstamų ir draugų, o prieš jos vyro Marko mirtį jų keliai susikirto dėl bendros meilės tenisui. Jie buvo nufotografuoti sėdintys toje pačioje ložėje per teniso mačą dar 2015 m.

REKLAMA

Praėjusį mėnesį ji ir vienas „Microsoft“ įkūrėjų buvo pastebėti kartu stebintys vyrų vienetų finalą „Australian Open“ turnyre Melburne, Australijoje. Jie dar labiau pakurstė gandus apie romaną, kai buvo pastebėti kartu vaikštinėjantys po Australijos miestą, tačiau tuo metu ji nebuvo identifikuota.

REKLAMA

Pati Paula Hured yra žinomas moteris – ji buvo ištekėjusi už programinės įrangos bendrovės „Oracle“ generalinio direktoriaus ir buvusio „Hewlett-Packard“ vadovo Marko Hurdo beveik 30 metų, iki jo mirties 2019 m. spalį.

1984 m. ji baigė Teksaso universiteto Ostine verslo administravimo bakalauro studijas, rašoma jos biografijoje Bayloro universitete.

Tuo tarpu Paula kadaise dirbo technologijų srityje, o dabar yra renginių planuotoja ir filantropė.

Paula ir Markas turėjo dvi bendras dukteris – Kathryn ir Kelly.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų