Milijardierė Jenner draugei išdavystės neatleis: jos jautri žinutė glumina internautus

Dar vasario mėnesį Kardashian-Jenner klaną sukrėtė žiaurus išdavystės skandalas, po kurios išduotos jautėsi net dvi seserys – tiek Khloe, tiek ir milijardierė Kylie.

26

Pasirodo, kad Khloe mylimasis Tristanas ją išdavė su Kylie Jenner geriausia drauge, Jordyn Woods.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Milijardierė Jenner draugei išdavystės neatleis: jos jautri žinutė glumina internautus

Sunku patikėti, kad Kardashian klanas Jordyn laikė savo šeimos dalimi, todėl po tokio žingsnio visos jos išbraukė merginą iš savo gyvenimų. Tai padarė net ir Kylie, kuri su Jordyn anksčiau buvo neišskiriama – merginos netgi kartu gyveno.

Ir nors dabar praėjo jau nemažai laiko, buvusios geriausios draugės vis dar nė kiek nebendrauja. Tiesa, Jordyn vis dėlto siunčia Kylie vieną svarbią žinutę.

Netikėtai užsienio žiniasklaidos oro uoste užklupta Jordyn kartu su savo mama Elizabeth atsakė į kelis reporterio klausimus.

Paklausta, kaip jai sekėsi atlaikyti šį skandalą, J. Woods neslėpė: „Tiesą sakant, viso pasaulio parama mane be galo nustebino“.

Vėliau žurnalistas bandė Jordyn iškvosti daugiau paklausdamas, ar ji bandys atgaminti draugystę su buvusia geriausia drauge. Nenorėdama perdaug išsiduoti, J. Woods atsakė, kad ji myli visas Kardashian klano merginas, o jas mama pridėjo, kad jos abi ypatingą meilę jaučia Kylie.

Darkart perklausta, ar tikrai myli savo draugę, J. Woods neslėpė: „Amžinai“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad po minėto skandalo visas Kardashian-Jenner klanas yra šokiruotas ir negalėjo atleisti Jordyn, o Kylie – tiesiog sužlugdyta, kad jos geriausia draugė galėjo šitaip pasielgti ne tik su jos seserimi, bet ir su ja pačia. Pasirodo, kad kelias dienas Kylie nė negalėjo tuo patikėti ir viską neigė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų