Mildažytės mylimasis prasirgo itin sunkia koronaviruso forma: „Buvau žmogus-lavonas“

Visai neseniai televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė pranešė, kad sirgo koronavirusu. Ligą darbe pasigavo jos mylimasis, laidų vedėjas Saulius Pilinkus ir taip užkrėtė žinomą moterį.

Tiesa, koronaviruso simptomai buvo sunkūs, apie tai S. Pilinkus prakalbo laidoje „Klauskite daktaro“.

„Buvau žmogus-lavonas“, – atviravo vyras.

„Nors gyvenime ir turėjau bėdų, niekada nebuvau patyręs to keisto jausmo, kai yra labai šalta. Nors ir vyniojiesi į visus įmanomus pledus, užsimaukšlini slidininko kepurę, užsidedi pirštines, porą sluoksnių kojinių, vis tiek būna šalta, o karščio turi 39-40.

Tada tu tiesiog sergi ir tiek. Šlykštu, kai liga baigiasi: jautiesi kaip išsunkta citrina. Silpnumas buvo toks, kad net po ligos užlipti į antrą aukštą atrodė kaip didžiulis iššūkis“, – apie simptomus prabilo laidų vedėjas.

Primename, kad televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė gruodžio viduryje susirgo koronavirusu.  Moteris prabilo ir apie kankinančius simptomus.

Kaip laidoje „LRT forumas“ sakė TV laidų vedėja, ji serga vidutiniškai sunkiai. „Jau kokias 10 dienų nekrenta temperatūra ir labai kosėjau. Dabar praėjo kosulys ir galiu kalbėti tik dėl to, kad čiulpiu pastilę, nes šiaip, jei tik pradedu kalbėti, iškart pradedu kosėti“, – sakė ji.

„Vargina temperatūra, kaulų laužymas, dar toks keistas dalykas, kur, sakyčiau, gal yra nebūdingas, pasikeitė oda. Atsirado toks efektas, tarsi oda būtų nušveista švitriniu popieriumi, ir atsirado kažkokie keisti bėrimai“, – netikėtą simptomą įvardijo E. Mildažytė.

Vėliau moteris pripažino, kad jau ne kartą naktį atsikėlusi galvojo, ar tik nereikėtų važiuoti į ligoninę.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-01-15 13:48:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idomu kiek ji tu mylimuju turejo.Itariu daug.
Atsakyti
-12

R
Rina
2021-01-15 22:36:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko jūs pavyduliaujat? Graži ir įdomi moteris, tai ir traukia vyrus. Su ja viskas gerai, čia su jumis sakes, pavydelnikais...
Atsakyti
-1

P
Petrai
2021-01-15 16:45:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kiek tu pats turejai mylimuju? Bet kadangi ji zinoma moteris tai gal jai privalu gyvai susideginti?
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų