tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Italijos madų sostinėje, Milane, praūžė ekskliuzyvinė mados savaitė, iš viso pasaulio pakvietusi įtakingiausius ir žymiausius mados ekspertus į daugiau kaip 50 garsiausių prekinių ženklų pasirodymų.

Italijos madų sostinėje, Milane, praūžė ekskliuzyvinė mados savaitė, iš viso pasaulio pakvietusi įtakingiausius ir žymiausius mados ekspertus į daugiau kaip 50 garsiausių prekinių ženklų pasirodymų.

REKLAMA

Tendencijos, nestandartiniai raštai, siluetai bei detalės pasirodymo metu nepaliko abejingų. Tarp pakviestų svečių įspūdingą „Max Mara“ prekinio ženklo kolekcijos pristatymą vienintelė iš Lietuvos gyvai stebėjo ir PERSONAL agentūros atstovaujama stilistė, žurnalo L'Officiel mados redaktorė, turinio kūrėja Irina Sinė.

Tarp kviestinių svečių sukosi ir garsiausios mados pasaulio atstovės: Caroline Daur, Leonie Hanne, Tamara Kalinic, Valentina Ferragni, Alex Rivière-Sieber.

„Max Mara“ rudens/žiemos kolekcija kvietė atsigręžti į XVIII amžių ir pamąstyti, kokią reikšmę šis laikmetis turi šiandienai.

REKLAMA

Svarbia figūra ir kūrybiniu kolekcijos pagrindu tapo mokslininkė Émilie du Châtelet, o pats renginys vyko nestandartinėje lokacijoje – MUBA muziejuje.

REKLAMA

Stilistė Irina Sinė teigia, jog didinga kolekcijos pristatymo vieta suteikė pasirodymui išskirtinio žavesio, o „Max Mara“ prekės ženklo drabužiais pasipuošusios garsenybės traukė visų svečių dėmesį. Tokiais deriniais stebino Nafessa Williams, Marta Sierra, Victoria Magrath ir daugelis kitų.

„Tai neįkainojama patirtis, būti mados pasaulio įvykių sūkuryje išties jaudinantis jausmas. Tiek svečių, tiek podiumu žengiančių modelių įvaizdžiai buvo nepakartojami, bet labiausiai norisi išskirti vyriausią „Vogue“ žurnalo redaktorę Anna Wintour, kuri buvo pasipuošusi Ukrainos vėliavos spalvomis.

REKLAMA

Mada – ne tik drabužių dėvėjimo taisyklės, bet ir galimybė atkreipti dėmesį į to laikmečio aktualijas. Vertinu, kad aukštosios mados atstovams rūpi, kas vyksta pasaulyje ir jie drąsiai išreiškia savo solidarumą“, – sako mados redaktorė Irina Sinė.

„Visame pasaulyje garsūs mados namai vis dažniau pastebi mūsų šalies talentus bei suteikia galimybę savo kūrybą pažinti iš arčiau. Tokie kvietimai – tikras įvertinimas, suteikiantis motyvacijos savo darbui“,– įspūdžiais dalijosi PERSONAL agentūros vadovė Kristina Kulbušauskaitė.

Agentė taip pat džiaugėsi, kad renginio metu su Irina Sine pasisveikinti bei susipažinti atėjo nuomonės formuotojos iš kitų Baltijos šalių, pagirdamos jos įkvepiančią veiklą socialiniuose tinkluose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų