Mikalausko scenos partneris Bavikinas – apie kitą vyro pusę: papasakojo, koks jis nulipus nuo scenos

Jau trečiadienio vakarą operos solistai Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas dalyvaus laidoje „Gero vakaro šou“. Liudas ir Egidijus – ne tik scenos patneriai, bet ir geriausi draugai dar nuo studijų laikų. Naujienų portalui tv3.lt E. Bavikinas papasakojo, koks Liudas yra nulipęs nuo scenos.

Su scenos kolega E. Bavikinas geriausiais draugais tapo dar studijų laikais – abu tvirtina, kad jų draugystė skaičiuoja jau šešioliktus metus. Paprašytas prisiminti jų draugystės pradžią, Egidijus išskiria kelis dalykus: 

„Studijavome toje pačioje vokalo klasėje, tuose pačiuose koncertuose dainuodavome, vienas kito klausydavome. Vykdavome į konkursus, keliones, taip ir užsimezgė tie ryšiai. Su Liudu labiausiai sutapo ir charakteriai, ir balsai. 

Paskui kitas etapas, kuris pastūmėjo kartu karjerą daryti – televiziniai projektai, kuriuose kartu dalyvavome ir vienas už kitą sirgome. Buvo tikrai vienas iš atspirties taškų, nuo kurių prasidėjo mūsų karjera. Vėliau – bendras darbas Kauno muzikiniame teatre. 

Praktiškai tuo metu pradėjome dirbti profesionalioje scenoje ir kurti vaidmenis tuose pačiuose spektakliuose. Nei mes planavome, nei norėjome kartu būti, tiesiog kai pajunti scenos partnerį, kad tau gerai su juo ir kokybė tenkina vienas kitą, duetas ir gaunasi“, – pasakoja E. Bavikinas.

Pasak Egidijaus, Liudas Mikalauskas tiek scenoje, tiek gyvenime – užkietėjęs perfekcionistas. Solistas teigia, jog iš kolegos noro viską daryti tobulai ir kyla reti draugų konfliktai: „Jis visame kame labai preciziškas, maksimalistas. 

Man kartais tenka jį gesinti scenoje, nes jis užsiplieskia ir nori čia pat ir tobulai visko ne tik iš manęs, bet ir iš aplinkos, kas tuo metu dirba scenoje, visas personalas. Jis kartais būna žvėris. Jis žino tiksliai ko nori, kaip nori.

Aišku, tada kartais būna ir konfliktų, bet jis nėra blogas žmogus, tik maksimalistas. Aš pats šiek tiek ramesnis ir iš šalies stebiu labiau jį. 

O gyvenime jis irgi darboholikas. Jis negali būti be veiklos – ar jis scenoje, ar automobiliu važiuoja, žolę pjauna. Pas jį nuolat galvoje verda papildomos šimtas idėjų. Jis vienu metu daro daug dalykų ir gyvena daug gyvenimų. 

Aš ramus, man jeigu galima būtų nedirbti – aš ir nedirbčiau. Liudas šitaip negali“, – juokiasi Egidijus Bavikinas. 

Liudas ir Egidijus iš šalies gali pasirodyti neišskiriami. Vyrai dalyvauja bendruose projektuose, kartu koncertuoja, o jau kuris laikas – yra ir kaimynai. Visgi, pasak E. Bavikino, trintis tarp žymių vyrų nesijaučia: 

„Gal iš šalies atrodo, kad mes nuolat kartu. Bet iš tiesų mes tikrai kartais kelias savaites ar mėnesius tik scenoje susitinkame – jis turi savo darbų, aš savo – studentus mokau, savo koncertus turiu. 

REKLAMA

Scenoje būname ir su kitais partneriais, net pasiilgsti to, su kuriuo tikrai žinai, kad bus gerai. Kiekvienas koncertas kartu mums – šventė.  

Karantino metu buvome nuolat šalia, nes esame kaimynai, tai ir bendravome šeimomis abu, toks socialinis burbulas susidarė. Nėra tikrai trinties, nebūna, kad pasiilgtume vienas kito. Reti pasimatymai koncertuose – vienas malonumas“, – svarsto E. Bavikinas. 

Laidos „Gero vakaro šou“ transliacijos metu vyrai papasakos ir smagių kuriozų iš savo gyvenimo. Paprašytas prisiminti dar smagių istorijų, Egidijus susimąsto – sunku kažką sugalvoti. Visgi, kiek pagalvojęs, vyras prisimena kelias smagias situacijas:

„Namuose būna visokių kuriozų, per karantiną meistravome, bandėme daryti tai, ko niekada nedarėme, tai pasijuokdavome vienas iš kito ir to, kokių nesąmonių pridarėme. 

Dažniau scenoje būna įvairių kuriozų, kai kelnes koncertines ar batus pamirštame ir tenka vienas iš kito skolintis. 

Dažniausiai būna vasaros sezonu, kai važiuoji į koncertą su vasariniais batais kokiais nors ir be kojinių. Išimi iš krepšio smokingą, ir pasirodo, kad neturi kojinių. Tai klausi tada, ar turi, išgelbėja draugas draugą. Arba numauni nuo kokio orkestranto, kuris sėdi toliau ir nesimato“, – juokiasi operos solistas.

Žiūrėkite laidą „Gero vakaro šou“ jau šiandien, 19:30 per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų