Michaelo Jacksono dukra pokylyje pasirodė neskustomis pažastimis

Pirmadienio vakaras Niujorke sutiktas su trenksmu – čia nugriaudėjo vienu svarbiausių metų renginiu laikomas „Met Gala“ pobūvis.

36

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet Metropoliteno menų muziejaus Kostiumų instituto renginys pritraukė šimtus ryškiausių pramogų pasaulio žvaigždžių. Įspūdingos ceremonijos nepraleido Kim Kardashian, Kendall Jenner, Bella Hadid, Selena Gomez, Jennifer Lopez, Madonna, Nicki Minaj, Blake Lively, Ashley Graham, Kylie Jenner ir daugelis kitų.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Michaelo Jacksono dukra pokylyje pasirodė neskustomis pažastimis

Daugelio lauktame renginyje sužibėjo ir Michaelo Jacksono dukra Paris. 19-metė mergina ypatingam pokyliui pasirinko juodos spalvos suknelę su drąsia iškirpte po krūtine.

Tiesa, net ir ši pikantiška vakarinio drabužio detalė nublanko prieš faktą, jog Paris į „Met Gala“ atvyko neskustomis pažastimis. Dažnai maištaujantį stilių propaguojanti įžymybė tokiu akibrokštu daugelio net nenustebino.

Pastaruoju metu pasaulyje vis dažniau kalbama apie moterų natūralumą, kuris pasireiškia kūno plaukelių nešalinimu. Tokį pasirinkimą propaguojančios moterys aktyviai buriasi į bendruomenes socialiniuose tinkluose. Nepaisant didelio masto kritikos, šio sumanymo aktyvistės susiranda daug bendraminčių.

Nuotrauką, kurioje matyti P. Jackson pažastys rasite ČIA.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų