Mia pasipiktino „Eurovizijos“ komisija: „Jie drįsta šaipytis iš atlikėjų“

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje vakar pasirodė ne tik scenos naujokai, bet ir senbuviai. Viena jų – 15 metų šiame versle besisukanti atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia. Tiesa, šou biznio veteranei komisija nebuvo visiškai palanki. Ketvirtą kartą šiame projekte laimę bandančiai dainininkei negailėta ir kritikos.

87

Šeštadienį žiūrovų akis išvysiančioje laidoje komisijos kėdes užėmė didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje 2015-aisiais pasirodęs Vaidas Baumila, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, televizijos laidų vedėja Gerūta Griniūtė ir dizaineris Aleksandras Pogrebnojus.

(87 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Antroji nacionalinės „Eurovizijos“ atranka

Atlikėja Mia į sceną lipo priešpaskutinė ir pristatė dainą „Arrows“. Po atlikto kūrinio atėjo eilė komisijos narių komentarams.

G. Griniūtė kūrinį apibūdino kaip vokaliai stiprų. Kolegei antrino ir V. Baumila, tačiau pastebėjo, kad Miai reikėtų atkreipti dėmesį į anglų kalbos žodžių tarimą. Dainininkė daugiausiai kritikos sulaukė iš aštrialiežuvio A. Pogrenojaus. Dizaineriui pasirodė, kad juodas įvaizdis „Eurovizijos“ konkursui nėra tinkamas: „Į laidotuves einate?“ – klausė jis.

Iš viso Miai buvo skirti 4 komisijos balai – tai 7 vieta iš 11 pasirodymų. Žiūrovų verdiktas paaiškės šį šeštadienį tiesioginio balsavimo metu.

Po atrankos filmavimo atlikėja Mia susikaupusias neigiamas emocijas išliejo socialinėje erdvėje. Moteris pripažino, kad scenoje atidavė visas savo jėgas ir tokio komisijos įvertinimo nesitikėjo.

Netylėti ji nusprendė ir kalbėdama su tv3.lt. Dainininkė pasakojo, kad įžeidžios kritikos ji sulaukdavo nuo pat pirmų „eurovizinių“ bandymų, tačiau dabartinė situaciją ją paveikė labiausiai.

„Žmonės per daug sau leidžia. Kai kurie iš jų patys nėra dainavę scenoje ir jie drįsta komentuoti, šaipytis iš atlikėjų, kurie iš to duoną valgo. Scenoje esu jau 15 metų – esu praėjusi ir ugnį, ir vandenį“, - tikina Mia.

Nors atrankų dalyvė sulaukė nemažai kritikos ir gana žemo komisijos įvertinimo, ji nežada pasiduoti. Anot jos, su daina „Arrows“ ji keliauja tarsi į karą.

REKLAMA

„Po vakar man nenusviro rankos. Kovosiu iki galo ir kiek man tai bus leidžiama. Man pats keturių žmonių principas neatrodo priimtinas. Kai kurie iš komisijos neturi kompetencijos komentuoti. Ir būtent šie žmonės sprendžia tavo dainos likimą. Keturi žmonės turi 50 procentų galios (kita pusė žiūrovų rankose – red. past.). Mano akimis tai yra nelogiška“, - tv3.lt pasakojo atlikėja.

„Kodėl jie yra kviečiami? Kodėl nėra žmonių, kurie turėtų didžiulę patirtį muzikoje, būtų apkeliavę visą pasaulį, patys turėtų koncertinę patirtį. Kodėl? Galbūt kažkam tai neparanku, aš nežinau“, - svarstė moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų