Rašyti komentarą...
Nieko nesuprantu, Mia, Kazlauskaite, Kazlauskiene, Bunke, Monika, joms vis norisi pasipasakoti viešai visokias nesąmones. Kodėl kitos rimtos dainininkės, nerašo vėjų.
Visada ji turi problemų,tai skiriasi,tai sumuša ją kavalieriai,tai botokso per mazai.Reklamuoja save iš visų frontų.
Kam tai įdomu ???
@Ele Ogi tau, skaitai ir dar komentuoji. Labai jums idomu
Bet kaip padaryti iš baidyklės gražuole, daug darbo

Ne iš džiaugsmo žmonės geria.
apsikirpkit. sugarbanokit, būsit mielesnė.
Ne gražuolė, bet pakenčiamai. Ne dažytas, bet natūraliais plaukais būt mielesnė. Ir kam juos alint peroksidu. Trumpi plaukai, būt gražiau. nutyse, ilgi, grožio neteikia, čia tik mano nuomonė
nuotykiu. Ir skaudziu. Kodel tiek daug vienam zmogui, ir dar moteriai. Islikti, islipti ir tik - buti. Kiekviena aplanko Laime. Tik ne vienodu laiku. Ir ji ateis. Tikrai.
ir kas gali prilygti jai Lieuvoje, nezinau. Tiesiog nezinau. Ju yra daug, bet visos trumpalaikes, kurios greitai ir uzgesta. Kazkur kazka daro kazkokiuose uzkampiuose, (tegul neisizeidzia trupalaikes "zvaigzdes"). Prisimenu nuotrauka, kurioje ji stovejo tarp A.Pugaciovos ir L.Vaikules kaip nugaletoja. Niekas nepakartojo jos triumfo. O gyvenime tik sekmes.
Mūsų tautiečiai linkę,tik apjuodinti,pavydeti,kad tik viens už kitą bjauriau parašytų,y save pasižiurekit!!!! Nuoširdi Mia,talentinga,ir pakankamai graži moteris,sekmes jai!.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų