Merginų grupės „Kristal“ merginos spindi seksualumu: ryžosi pokyčiams

Besibaigiant gražiausioms metų šventėms merginų grupė „Kristal“ pristato naują, gyvą, šios žiemos grožį atskleidžiančią fotosesiją.

34

„Jau seniai norėjome fotosesijos snieguotame miške, tačiau vis nespėdavome to padaryti per gausybę darbų, kurie užklumpa mus prieš didžiąsias metų šventes. O ir šį kartą viskas įvyko labai greitai, beveik prieš pat Kūčias. Su visa komanda laukėme pirmojo sniego, bet kai pagaliau prisnigo buvo pats darbų maratonas. Tačiau mes sukaupėm visas jėgas ir atradome keturias laisvas valandas padirbėti šaltame, snieguotame miške. Tai buvo didelis darbas ne tik fotografui Robertui Paščiukui, bet ir mums pačioms, sniegas, šaltis daro savo. Visos vienbalsiai galime sakyti , tai buvo pati geriausia mūsų fotosesija, kurią tik turėjome per visą mūsų grupės gyvavimą“, - kalbėjo Kristina Ivanova.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Merginų grupės „Kristal“ merginos spindi seksualumu: ryžosi pokyčiams

Be fotosesijų ir koncertų merginų grupės planuose nemažai naujų dalykų. Vienas jų – nauja koncertinė programa.

„Jau kurį laiką koncertų metu atlikdavome vieną kitą klubinės muzikos kūrinį, taigi nusprendėme sukurti naują, pilną klubinės muzikos programą, kuri puikiai tiks naktiniams klubams. Dažniausiai koncertuojame uždaruose įmonių vakarėliuose, kuriuose atliekame įvairiausias programas pagal užsakovo pageidavimą. Norisi parodyti savo įvairiapusiškumą, todėl laukiam nesulaukiam kada galėsime jums pristatyti klubinės muzikos programą“, – kalbėjo Kristina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų