Merginos liko „ant ledo“ – dėl pernelyg atviros aprangos: nepadoriai apsirengusios draugės išvarytos iš baro

Bričių pomėgis puoštis atvirais drabužiais ir iš širdies linksmintis iki paryčių – seniai žinomas ir plačiai aptarinėjamas. Tačiau šįkart dvi britės liko „ant ledo“ – dėl pernelyg atviros aprangos populiarus baras atsisakė jas aptarnauti.

9

20-metė Mollie Wood ir jos bičiulė Amy Lee nebuvo aptarnautos bare „Wetherspoons“, nes vieną karščiausių metų dienų apsirengė vos kūną dengiančiomis palaidinėmis.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mollie Wood

Maudymosi kostiumėlių viršutinę dalį primenančios palaidinės vos dengė krūtinę ir, pasak baro administratoriaus, šalia kitų klientų atrodytų nepadoriai ir trikdytų jų laiką. Baro administratorius, merginų teigimu, jas sulygino su vyrais, kurie ateitų į barą nevilkėdami marškinėlių.

Savaitgalį Readinge esančiame bare norėjusios apsilankyti merginos, tikina, jaučiasi pasižemintos.

„Mes jau buvome įėjusios į barą, pasižymėjome „NHS Test and Trace“ programėlėje ir ėjome link lauke įrengtos terasos, kai staiga mus pasivijo vyras. Baro administratorius kreipėsi į mus ir paprašė sustoti.

Jis taip ir pasakė, kad mes negalime likti bare, nes esame nepadoriai apsirengusios! Kad mes negalime vilkėti tokių palaidinių, kad jie visą dieną iš baro veja vyrus, kurie bando įeiti be marškinėlių, o mes atrodome ne ką geriau.Jis tiesiog mus išprašė lauk“, - merginos patirtus išgyvenimus aprašo „The Sun“.

Pasak Mollie, vėliau jos su bičiule atidžiai naršė internete ieškodamos, koks aprangos kodas galioja konkrečiame bare, tačiau atsakymo taip ir nerado.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų