Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Sekmadienį „X Faktoriuje“ nuskambėjo „Kėdžių iššūkio“ etapo kova. Dėl galimybės dirbti su Sauliumi Prūsaičiu varžėsi dešimt grupių, tačiau tik trys iš jų pateko į finalinį projekto etapą. Vienos iš trijų laimingųjų – merginų poproko grupė iš Kauno, pasivadindusi „Bloom“.

Vienos paskutiniųjų į sceną žengė keturios simpatiškos šviesiaplaukės merginos, kurios gyvenime turi užsibrėžusios labai aukštus tikslus. Prieš laidą jos neslėpė, kad Lietuvoje sukurti merginų grupę bandymų buvo labai daug, tačiau dauguma jų – nesėkmingi.

„Bandysime įtikinti teisėjus, duosime daug energijos, nors truputėlį gal ir atrodome kiek ramios, kuklutės aukštaitės, bet ant scenos viskas pasikeičia“, – prieš pasirodymą užtikrintai kalbėjo grupės įkūrėja ir būgnininkė Gertrūda.

Nors grupės vokalistė Kamilė iki tol gyvenime mažai domėjosi roko muzika, tačiau kitos grupės narės ją privertė pamilti šį ganėtinai sudėtingą muzikos stilių iš naujo.

„Iš tiesų tai mes labai skirtingos ir aš niekada nebuvau prisilietusi prie roko iš viso, nei vokališkai, nei roko muzikos niekada neklausiau. Ir tada Gertrūda sako, kad mes grojame poproką“, – kito pasirinkimo teigė neturėjusi Kamilė.

„X Faktoriaus“ scenoje merginos kaip ir buvo žadėjusios greitai išlaisvino visas savo emocijas, o tai privertė S. Prūsaitį aikčioti iš susižavėjimo.

Pirmoji žodį tarė Justė Arlauskaitė-Jazzu, kurią sužavėjo iš merginų sklidusi jėga ir energija. „Jaučiuosi suvalgyta, sudaužyta, numirus, atgimus ir norėčiau tiesiog koncerte pas jus būti“, – susižavėjimo neslėpė Jazzu.

Jai pritarė ir Saulius Urbonavičius-Samas, kuris prisipažino, kad mielai jas priimtų ir į savo komandą bei gyrė grupės vokalistę Kamilę.

REKLAMA
REKLAMA

„To nėra buvę, niekada... Tai yra kiečiausia panų grupė Lietuvoje. Jūs atrodote cool, grojate cool, vokalistė pas jus veža viską ir tai fantastika. Tai – pritrenkiančiai gerai ir matosi, kad jūs dar labai daug galite“, – visą grupę liaupsino Samas.

Tuo tarpu Marijonas Mikutavičius vokalistės apsivilktą geltoną suknelę palygino su Natalijos Bunkės stiliumi, tačiau puikiai įvertino jos vokalinius sugebėjimus.

„Jaučiasi, kad tu labai gerai dainuoji ir tu bet ką padainuosi“, – pridėjo Samas.

Visą grupės „Bloom“ pasirodymą ir teisėjų įvertinimą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „X faktorius“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Gairės:

Rašyti komentarą...
X
X faktorius
2021-10-25 08:38:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Samas pasakė ne panos, o mergos. Ir iš karto ,,užkliuvo".
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
X X faktorius 2021-10-25 08:38:43
Samas pasakė ne panos, o mergos. Ir iš karto ,,užkliuvo".
Atsakyti
0
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų