Meilės trikampis? Nauja Justino Bieberio simpatija – seksuali jo merginos draugė

Daininkas Justinas Bieberis (22) jau kelis mėnesius poruojamas su modeliu Sofia Richie (17), tad ne vienas nustebo, kai sekmadienio paryčiais Londono „Tape“ naktinį klubą jis paliko drauge su kita išvaizdžia, ilgakoje blondine.

Užsienio spauda netruko išsiaiškinti, kad kol S. Richie viena lliko Los Andžele, su J. Bieberiu laiką leidžia ne kas kita, o... artima jos draugė, taip pat modelis Bronte Blampied. Ši mergina kartu su porele neseniai atostogavo ir Havajuose, tad kol kas sunku pasakyti, kas ji – tiesiog linksmybes mėgstanti bičiulė ar pasalūniška Sofios konkurentė.

Pastebėtina, kad ankstesnės J. Bieberio simpatijos dažniausiai būdavo tamsiaplaukės, daugiau ar mažiau panašios į buvusią jo merginą Seleną Gomez. O štai dabar vaikinas, atrodo, perėjo prie „naujo tipo“ mergino – aukštų ir lieknų šviesiaplaukių.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nauja Justino Bieberio simpatija - Bronte Blampied

Pažvelgus į B. Blampied „Instagram“ paskyrą akivaizdu, kad mergina nestokoja pasitikėjimo savimi ir gali pasigirti ne tik dailiu veidu, žvilgančiais plaukais, bet ir pavydėtina figūra. Galbūt S. Richie būtų neprošal susirūpinti ir savo vaikino vieno ilgam nebepalikti?


TAIP PAT SKAITYKITE:

Justino Bieberio mergina – garsaus tėvo ir sesės šešėlyje

Skandalas JAV: nutekinta nuogo Justino Bieberio nuotrauka

Justino Bieberio fanams neįtiko jo draugė – atlikėjas įsiuto ir pagrasino

Justino Bieberio gerbėjai pakraupę: išpildė savo grasinimą

Justino Bieberio atostogos Havajuose: gražuolių draugija ir išskirtiniai reikalavimai


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų