Mažoji K. Kardashian sesutė bando priaugti svorio

17-metė Kendall Jenner, garsiųjų seserų Kardasian jaunėlė sesuo iš mamos pusės, nors ir siekia modelio karjeros, teigia besistengianti priaugti svorio – bet tiesiog negalinti to padaryti, rašo showbizspy.com.

„Aš nuolat kritikuojama, kad esu per liesa,– guodėsi ji. – Bandau priaugti svorio, bet mano kūnas tiesiog to nedaro. Žmonės nesupranta, kad išvadinti ką nors per liesu yra tas pat, kaip ir išvadinti per storu – tai nėra malonus jausmas.“

Modelio karjera, anot K. Jenner, padėjo jai įveikti vaikystėje lydėjusį drovumą. Ji taip pat atskleidė, kodėl džiaugiasi turėdama tris žymiai vyresnes seseris: „Kreipiuosi į jas skirtingais klausimais,– paaiškina ji,– Khloe man yra lyg antroji mama, todėl visada kai aš ir jauniausioji mano sesuo dėl ko nors nesutariame su mūsų tėvais, kviečiame Khloe.

Kourtney į viską žiūri labai realistiškai. Ji pasakys tau šaltą, skaudžią tiesą, net jeigu tai tave ir prives verkti. Taigi, kad ir ką darytum, jei nori pasikalbėti su ja, ji pasakys viską taip, kaip yra.

O Kim, ji superžvaigždė ir taip pat labai gerai išmano technologijas. Ji yra daug patyrusi, tad galime kreiptis į ją dėl bet ko ir ji iš tikrųjų duos patį geriausią patarimą“,– pasakojo K. Jenner.

 


Rašyti komentarą...
n
nu ir kas?
2013-04-03 15:39:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
aš irgi bandau priaugti svorio, bet man nepavyksta. Parašykit ir apie mane...
Atsakyti
0

D
Danielė
2013-04-03 19:35:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
man tas pats. čia viskuo dėta tik greita mūsų medžiagų apykaita :) iš kitos pusės pa-velgus, tai visai gerai :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų