naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Matas Maldeikis (nuotr. facebook.com)

Seimo narys Matas Maldeikis laiko po darbo veltui neleidžia – vyro dienos suplanuotos minučių tikslumu, o vėliau randa laiko ir atsipalaidavimui bei sūnui Povilui. Naujienų portalui tv3.lt M. Maldeikis papasakojo, kokias knygas skaito laisvalaikiu, kokios savo svajonės taip ir neišpildė, ir atvėrė širdį apie santykius su mama Aušra. 

5

Seimo narys Matas Maldeikis laiko po darbo veltui neleidžia – vyro dienos suplanuotos minučių tikslumu, o vėliau randa laiko ir atsipalaidavimui bei sūnui Povilui. Naujienų portalui tv3.lt M. Maldeikis papasakojo, kokias knygas skaito laisvalaikiu, kokios savo svajonės taip ir neišpildė, ir atvėrė širdį apie santykius su mama Aušra. 

REKLAMA

Paklaustas, kaip atsipalaiduoja po darbų, M. Maldeikis šypteli – jo atsipalaidavimo būdas užkoduotas ne kur kitur, o jo kasdienybėje. Tiesa, kelis hobius politikas vis tik išskiria – tai knygos ir kinas bei serialai. 

„Didžiausias atsipalaidavimas man yra rutina. Aš visada žinau, kada sportuosiu, kada valgysiu, kaip keliausiu į darbą. Pas mane visas gyvenimas labai aiškiai sudėliotas. Tris kartus per savaitę sportuoju. 

Visada turiu laiko knygai, nes man labai svarbu asmeninis tobulėjimas. Grožinė literatūra man įdomi ir man patinka ją skaityti, bet supratau, kad tie 80 metų, kuriuos aš nugyvensiu, gali būti per mažai laiko dideliam skaičiui knygų. Turiu išsirinkti tas knygas, kurios man duos daugiausia naudos. 

REKLAMA

Esu peržiūrėjęs labai daug filmų. Man patinka tokie filmai, kuriuose netikėti siužeto vingiai, kurie psichologiškai mane paveikia. Kai pažiūri daug filmų, supranti, kad siužetai kartojasi“, – svarsto M. Maldeikis. Laiko jis randa ir artimiesiems – laisvalaikį su sūnumi Povilu politikas iš anksto įsirašo į savo dienotvarkę.  

REKLAMA

Politiko kelias – užkoduotas dar vaikystėje

Pokalbio metu Matas Maldeikis mielai nusikelia ir į praeitį. Pasak jo, tai, jog šiandien jį matome Seime – toli gražu nebuvo netikėta. Nieko stebėtino – vyro mama taip pat sukasi politikoje, kurį laiką politine veikla užsiėmė ir tėtis Eugenijus. 

„Viena ar kita forma visada įsivaizdavau, kad būsiu politiku. Domėjausi politika nuo mažumės, tėvai ėmė pasakoti apie tai nuo tada kai man buvo septyneri. Žiūrėdavau visokias žinias, turėdavau nuomonę apie viską, sėdėdavau ir žiūrėdavau televizorių nepatenkintu veidu. Jau tada formavosi potraukis politikai. 

REKLAMA

Politika man yra hobis, įkvėpimo šaltinis visomis prasmėmis. Tai iš esmės man yra gyvenimas, tai nėra kaip darbas. Tai, už ką aš dabar gaunu algą, aš daryčiau vienaip ar kitaip bet kokiu atveju. Tai ateina iš genų, mano ir mama ir tėtis savo laiku buvo politikas“, – pasakoja Matas Maldeikis. 

Turi neišsipildžiusią svajonę

Seimo narys prisimena, mokykloje nesivaikęs pirmųjų vietų ir geriausių pažymių. Vilniaus Jėzuitų gimnaziją baigęs Matas Maldeikis šypteli – mokykloje jis buvo „vidutiniokas ir labai kuklus“. Paklaustas, kuo būtų buvęs, jei gyvenimas nebūtų nuvedęs į politiką, M. Maldeikis iškart prisimena, turėjęs vieną neišpildytą svajonę. 

REKLAMA
REKLAMA

„Aš labai norėčiau valdyti kokią nors futbolo ar krepšinio komandą, visą gyvenimą apie tai svajojau. Ne treneriu norėjau būti, bet tuo žmogumi, kuris kuria komandą, strateguoja, vadovauja klubui. Man tai būtų pats įdomiausias dalykas“, – sako Seimo narys. 

Lietuvos politikoje šiuo metu veikia dvi Maldeikių kartos – M. Maldeikio mama, ekonomistė ir dėstytoja Aušra Maldeikienė politikoje taip pat jau daugiau nei dešimtį metų, tėtis Eugenijus taip pat sukosi politinėje virtuvėje. 

REKLAMA

Prabilo apie santykius su mama

Prabilus apie jo santykius su garsia mama, M. Maldeikis šypteli – diskusijų apie politiką prie kavos ar arbatos puodelio jų šeimoje išties daug. Politikas sako, bėgant metams iš mamos daug išmokęs. 

„Mes diskutuojame. Yra klausimai, kuriais ir mažiau sutariame. Būdamas politikoje jaučiu iš vidaus, kad dėl kai kurių dalykų, kuriuos anksčiau man atrodė, kad ji daro per aštriai, ji vis dėl to buvo teisi. 

Mano mama atėjusi į politiką laimėjo visus rinkimus, kuriuose yra dalyvavusi. Tas politikui rodo labai gerus rezultatus. Ji neturėdama jokių pinigų, tik skleisdama savo žinutę, sugebėjo sukūrusi komitetą Lietuvoje surinkti septynis procentus balsų. 

REKLAMA

Aš labai daug iš jos mokausi. Man įdomu, kaip ji mane kritikuoja, ką giria. Ji yra viena iš tų žmonių, kurių nuomonę aš išgirstu ir pasitikiu. Man anksčiau atrodydavo, kad ji gal per aštriai pasisako, gal galima pasisakyti ir kitais žodžiais. Dabar aš matau, jog mama buvo teisi. Yra žmonės, su kurių pozicija aš kardinaliai nesutinku. Save pagaunu, kad kalbėdamas apie juos tampu aštrus kaip ji“, – apie panašumus su mama pasakoja Seimo narys. 

REKLAMA
REKLAMA

Aušra Maldeikienė viešojoje erdvėje garsėja itin tvirtu charakteriu ir aštriais pasisakymais. O kokia ji namuose? Pasak politikės sūnaus – tai visai kitas žmogus. „Tokia, kokia ji yra viešoje erdvėje, yra skirtinga Aušra Maldeikienė nuo tos, kuri yra namuose, asmeniniame gyvenime. Artimieji ją pažįsta visai kitokią. Tai yra tam tikras gynybinis mechanizmas, kurį ji turi viešojoje erdvėje. O šiaip ji yra visai kitoks žmogus, negu viešojoje erdvėje“, – pasakoja Matas Maldeikis. 

Valdo seime,sūneliai, jau gimsta išrinkti seimo nariais,dėl to ir patarlė,obuolys nuo obels toli nenukrenta.
MOKYKIS KĄ NORS DIRBTI BERNELI,O NE SĖDĖTI MOKESČIŲ MOKĖTOJAMS ANT PEČIŲ...PRIE LOVIO JAU PRILINDAI,BET AR IR TOLIAIU TAIP SEKSIS BE MAMYTĖS PAGALBOS?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų