Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Senike dar vakar vaizdavo laiminga, dvi taures demonstravo. Siandien jau apsigalvojo. Vel yra nelaiminga, palikta ir vienisa tai papyle srutu doze savo FB paskyroje. Labai pikta ir isprotejusi. Kaip tas jaunas zmogus galejo su ja gyventi.
@Simona Deja, laiminga ir dar kokia. Bet neprivalo tylėti apie tai, kas buvo pasisavinta, kas priklauso ir Jolantai. Jolanta nuo nieko nebėgo, nemelavo ir nevogė. Čia tik jūsų nabagėlis, nuskriaustas, verkia an visos Lietuvos.Ne pirmas jo postas Fb kaip isteriškai rėkia su savo išsprogusiomis akimis,neaisku ka ten gėres ar valges.Vyzdžiai išduoda jo būsena.
@Indre Privalo visiems papasakoti, kur Mantas technikini daro...Nebejuokinkit.
Su pasimegavimu visas siuksles surenka apie buvusiji ir pila i viesuma. Konteinerine. Zemas lygis.
@Asta Tegul nepażeidineja įstatymu sitas verksnys. Tikiuosi policija atkreips dėmesį. Melagių melagis ir paleistuvis. Jis turbūt iš šono savęs nemato,kaip apgailetinai tam video atrodo. Matosi ,kad prisivartojęs.
@Simona Bet… senelė užusnūdo.
Ir jos pasaka baigta.
Mižnius
Kas cia per veikejas?, kur jo anketa?, noreciau savo nuomone ir as pareikst
@Bronius Mantas Vygantas
Bet jei nebus pagyrų,iš karto uZblokuos arba į teismą paduos .Dabar visi labai bijo ir verkia .Dar jo tą varlė labai drąsos įgavo .Tik neilgam,nes bankrotas ant nosies .Lūšnynų milijoniere su turkiškų gucci
Bet kokiu mulkiu reikia buti. Kiek reikia saves negerbti, kad tiek pilti purva ant kito zmogaus. Mildos laukia tas pats atrityje. Tokie nesikeicia.
Butu buves vyras , tai issiskirtu ir nesiaiskintu metus laiko visiems, koks jis doras ar vargsas. Milda galima tik uzjausti, su tokiu nevykeliu susidejus
Apgailetinas.
Tai taip ir reikėjo pasakyti, kad gyveni su svetimo vyro žmona ir vaiku. Kam tas cirkas? Kam melas? Gyveni ir gyvenk tyrai, dorai, atvirai. Milda tai Milda. Second hand tavo credo. Apie šeimos išardymą nekalbėsiu.
@Lina Jūs pagalvokite visų pirma apie ką rašote. Jums iš viso neturėtų rūpėti svetimas gyvenimas. Juk nežinai kaip viskas prasidėjo. Tai ne viduramžiai ir žmogus kaip nori taip gyvena. Kiekvienas mes norime ir galime būti laimingais. Be to jie ir nebuvo šeima(nebuvo vedę).
Koks apgailėtinas...

Skaitomiausios naujienos




Į viršų