tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
51
Manto Vyganto ir Jolantos Naruševičiūtės atostogos Egipte (nuotr. asm. archyvo)

Dainininkas Mantas Vygantas drauge su širdies drauge Jolanta Naruševičiūte atostogas leido saulėtame Egipte, kuriame netrūko nuotykių ir saulės kaitros.

51

Dainininkas Mantas Vygantas drauge su širdies drauge Jolanta Naruševičiūte atostogas leido saulėtame Egipte, kuriame netrūko nuotykių ir saulės kaitros.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Mantas Vygantas papasakojo apie Jolantos Naruševičiūės dovaną, atostogas bei tai, kas jį sužavėjo labiausiai.

Mantas su Jolanta nėrė į nuotykius ir išvyko atostogauti: „Tai buvo mūsų senas noras pamatyti Egiptą. Norėjome susipažinti su vietine kultūra, maistu, išvysti vieną iš 7 pasaulio stebuklų. Apsistojome neeiliniame viešbutyje. Mes visada už tai, kad būtų įdomu ir neįprasta. Viešbutis yra šalia Hurgados pavadinimu „Caves Beach Resort“. Trumpai tariant – gyvename laikinai kaip pirmykščiai žmonės.

Animacinio filmuko Flinstaunai motyvais. Kainos nesikandžioja, nes pas juos šiuo metu žiemos sezonas. Bet galiu drąsiai sakyti, kad čia apsistojus 10 parų yra pigiau nei kelios dienos Lietuvos pajūryje. Nors mums čia kaip tikra Lietuviška vasara, jų žiemos sezonas mums prie širdies.“

REKLAMA

Pasak pašnekovo, jiems labiau patinka tyrinėti kraštus, o ne lepintis saulės spinduliais prie baseino, todėl šios atostogos nėra išimtis. „Mes ne iš tų keliautojų, kurie laiką leidžia viešbutyje. Išskirstome kelionę tolygiai su lankytinomis vietomis ir saulės voniomis. Jau spėjome susipažinti su Hurgados miestu, vietinio gido ir bičiulio Samiro pagalba.

REKLAMA

Nukeliavome 16 val. trukmės kelionę iki senovinio Luksoro miesto, kuris labai seniai buvo Egipto sostine. Miestas paliko didelį įspūdį. Juk tai faraonų šventyklos, amžinojo poilsio vieta. Taip pat apsilankėme Kaire. Kelionė truko 20 valandų. Nacionalinis muziejus, mirusiųjų ir gyvųjų miestas bei piramidės. Pagaliau pavyko prisiliesti ir pajausti šią senovės didybę. Buvome dar ir Orange Bay saloje, kuri primena Maldyvus. Teko plaukti laivu, kad ją pasiektumėme“, – apie aplankytus miestus sakė M. Vygantas.

REKLAMA

Dainininkas šyptelėjo, kad šių atostogų metu nebuvo jokių kuriozų, tačiau atkreipė dėmesį į egiptiečių vairavimą: „Šį kartą tikrai viskas sklandžiai. Keliaujame 6 žmonių kompanija: šeima ir draugai. Gal galėčiau tiesiog išskirti faktą, kad pas juos vairavimo kultūra yra savita. Tiksliau – be taisyklių. Kas pirmesnis, tas gudresnis. Greičio bei signalizavimo mėgėjai.“

Tiesa, dažnai kitataučiai ypač kreipia dėmesį į lietuvaites, kurios pavergia jų širdis dėl šviesių plaukų bei mėlynų akių, o tam pritaria ir pats Mantas.

REKLAMA
REKLAMA

„Šviesios, gražios mūsų lietuvaitės dėmesio sulaukia apsčiai. Už Jolantos pečių kontroliuoju visą eismą, todėl esu ramus. O jei rimtai, kur aš tuos kupranugarius dėčiau mainų programoje. Myliu ir niekada nepaleisiu to, kas man brangiausia“, – šyptelėjo jis.

Paklaustas, kiek kainuoja atostogas praleisti Egipte, Mantas teigė, kad pinigų atostogų metu neskaičiuoja: „Šios atostogos yra Jolantos kalėdinė dovana, tad nebūtų korektiška akcentuoti kainas. Šį kartą leidau sau neskaičiuoti, nes kiekvienas mylintis vyras atiduos savo širdį savo antrai širdies puselei . Svarbiausi geros emocijos ir nepamirštami įspūdžiai.“

REKLAMA

Nepaisant to, kad šios kelionės tikslas buvo pailsėti, tačiau jau netrukus Mantas su Jolanta grįš prie darbų ir žada gerbėjams koncertinį turą Lietuvoje.

„Nesinori išskirti kažko specifiškai, bet tikslas buvo iš vėjuoto ir darganoto Londono oro pabėgti į ten, kur vasara ir kaitri saule. Labai daug dirbome, neturėjome poilsio ilga laiką, tad tai lyg laikinas atitrūkimas nuo kasdienybės, pamirštant visus rūpesčius. Viskas super! Labai laukiame balandžio mėnesio, kai pagaliau grįšime i Lietuvą su koncertine programa. Jau oficialus bilietai yra prekyboje. Balandžio 13 d. susitiksime Panevėžyje, 14 d. Ignalinoje ir 15 d. Kalvarijoje. Koncertai bus kartu su mūsų vadybininke Lietuvoje – Rūta Lukoševičiūte Daudiene ir jos gyvo garso grupe „AGE“. Lauksime pagaliau susitikimo su mūsų klausytojais“, – džiaugėsi vyras.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų