• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Renginių vedėja, atlikėja Laima Tamulytė-Stončė, dar kitaip žinoma kaip Mama Rock'n'Roll, niekada neslėpė savo pomėgio keliauti. Visgi vaizdais ir istorijomis iš kitų kraštų moteris, regis, gerbėjus nedažnai džiugina. „Žmonėms nereikia žinoti, kada tavęs nėra namuose“, – neslepia ji.

Renginių vedėja, atlikėja Laima Tamulytė-Stončė, dar kitaip žinoma kaip Mama Rock'n'Roll, niekada neslėpė savo pomėgio keliauti. Visgi vaizdais ir istorijomis iš kitų kraštų moteris, regis, gerbėjus nedažnai džiugina. „Žmonėms nereikia žinoti, kada tavęs nėra namuose“, – neslepia ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Stengiamės neafišuoti nei kelionių laikų, nei krypčių. Čia yra saugumo dalykas. Labai tikiuosi, kad žiema galiausiai išeis iš mūsų krašto ir mes galėsime keliauti po Europą, nes būtent į tas šalis žadame lėkti autobusiuku.

REKLAMA

Mūsų šeima yra ne tik „viskas įskaičiuota“ viešbučių mėgėjai, bet ir gamtos mylėtojai, mėgėjai patyrinėti gamtą ir autobusu, kada galime sustoti kur norime. Mėgstame gyventi ir ant ratų“, – šypteli žinoma moteris. 

Mažametę dukrelę Emiliją auginanti moteris neslepia, kad kelionės jos gyvenime – itin mėgstamas dalykas. 

REKLAMA
REKLAMA

„Kol nebuvo mūsų mažosios, keliaudavome labai paprastai, tiesiog autobusu. Dabar visą kelionių situaciją mes „pasiturbinome“, pasitobulinome.

Anksčiau įsidėdavome porą dėžių su daiktais ir lėkdavome, o dabar, kai aplinkui laksto mūsų mažoji, taip keliauti neišeina. Vežamės daugiau daiktų, didesnę lovą, kad mūsų keliavimas būtų kaip įmanoma patogesnis“, – šypteli ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kiek pasižiūriu, yra labai daug žmonių, kurie mėgsta tokį keliavimo būdą, kaip kad keliaujame ir mes patys. Miegoti autobusiuke ar palapinėje gamtos apsuptyje. Jei atšils nuo šito savaitgalio, į gamtą užsienyje turėtume traukti ir mes“, – pasakoja L. Tamulytė-Stončė. 

Neatsieja savęs nuo gamtos

Save gamtos mylėtoja laikanti renginių vedėja tikina, kad be gamtos gyventi jai būtų labai sudėtinga. 

REKLAMA

„Niekada negalėsiu atsistebėti tuo, ką sukūrė žmogus ir nepakartojama gamta. Kad ir kiek keliaučiau per pasaulį, niekaip negaliu atsistebėti mūsų Žemės grožiu. Tik visai neseniai teko sužinoti, kad netoli mūsų, Lenkijos pasienyje yra pats ilgiausias tiltas pasaulyje.

Sakėme, kad būtinai reikės į jį užsukti pasižiūrėti. Mane stebina, kaip taip gražiai gamta gali susilieti su žmogaus rankomis padarytu projektu“, – dalijasi moteris.

REKLAMA

Pastebima, kad pasibaigus karantinui lietuviai vis dažniau keliauja ir renkasi ilgesnes keliones. L. Tamulytė neslepia, kad su šeimos kelionių dažniausiai nediktuoja darbai. 

„Kai turime laisvo laiko, įvertiname savo galimybes, biudžetą ir norus, nusprendžiame, ar norime tik pašildyti savo bambas, ar aktyviai praleisti laiką. Nesame žmonės, kurie turi sudėliotą darbo savaitę ar dirba etatais. Esame patys sau direktoriaiNet jei vasarą nevažiuojame į užsienį, traukiame ieškoti naujų ežerų, naujų vietų, trauksime savo pripučiamą valtį, maudysimės, žvejosime. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Poilsiaujame ne SPA centruose, o renkamės poilsį gamtoje, miškuose. Mėgstame pailsinti galvą ten, kur nėra daug žmonių, civilizacijos šurmulio. Tik tada daugiau dėmesio gal skirti savo mažajai“, – sako renginių vedėja. 

Kelionės su vaiku

„Prieš gimstant dukrelei su vyru nemažai keliaudavome dviese autobusais, bet dabar grįžtame į tas pačias vietas, nes jas norime parodyti savo dukrelei. Užklumpa toks lengvas deja vu, bet dabar su visai kitu prieskoniu“, – priduria ji. 

REKLAMA

Nors nemažai tėvų neslepia, kad keliauti su mažais vaikais nėra itin pats lengviausias darbas, trejų dukrelę auginanti laidų vedėja neslepia, kad tokių sunkumų kol kas nepatyrė. 

Keliaujant su vaiku, anot pašnekovės, svarbu įsiminti, kad reikia suderinti šiuolaikines technologijas ir vaiko smalsumą – tik taip iš kelionių mažylis pasisems viską, ko reikia. 

REKLAMA

„Mes esame patys laimingiausi tėvai. Nuo 8 mėnesių su dukrele mes pradėjome keliauti ir su jokiomis bėdomis nesusidūrėme. Mes mėgstame nuotykius, bet pasiskaitome apie kitų tėvų patirtis, kam reikėtų pasiruošti, ką turėti.

Mūsų mažoji skraido su malonumu, o kai keliaujama savo autobusu, įtaisome jos kėdutę taip, kad jai būtų patogu stebėti kelią. Ji turi specialų stalą, ant kurio gali piešti. Norime, kad mūsų vaikas visą kelionės laiką nespoksotų į planšetę, bet kad jai būtų įdomu dairytis aplinkui“, – kalba moteris. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Visgi keliauti kiek toliau nuo civilizacijos – ne visų „arkliukas“.

„Manau, kad jei nesi lepus ir gali išsimaudyti ežere ir tau nebūtinas patogus dušas viešbutyje, viskas kelionėse tau tiks. Šiais laikais yra puikiausi dušai net degalinėse! Ir kempinguose už kelis eurus gali nueiti ir išsimaudyti.

Visi puikiai žino, kad dabar yra ir mobilios viryklės, tad gali lauke smagiai išsivirti kavos, gamtoje išsikepti kiaušinį. Mano manymu, tai net geriau nei valgyti kažkokiame restorane. Aišku, yra jautresnių, kurie bijo musės, uodo, kuriems baisu miegoti miške, kai aplinkui šlama ir pilna garsų. Mums tai patinka, bet nebūtinai tai turi būti priimtina visiems“, – dalijasi žinoma moteris.

REKLAMA

Visgi ji atkreipia dėmesį, kad yra ir keli svarbūs dalykai, kurių tėvams kelionėse reikia nepamiršti. 

„Turim tokį universalų autobusiuką, kurį galime naudoti ir kelionėms į darbą, ir kaip atostogų automobilį. Bet kas stebina, tai kad kai kurie žmonės, keliaudami su vaikais ir amšinose turintys po kėdutę mano, kad su jais mašinoje keliauti nesustojant galima nors ir 6-8 valandas. Manau, kad čia paprasčiausias vaiko kankinimas.

REKLAMA

Visada turi pagalvoti ape kitus – reikia sustoti, pramankštinti kojas, įkvėpti gryno oro ir kur nors nueiti. Kuo dažniau taip keliaji, daugiau dalykų išmoksti ir viskas pasidaro paprasčiau.

Supratome, kad kelionėms visai nereikia daugybės daiktų – pakanka tik nuspręsti, koks rinkinys yra reikalingas. Dažniausiai keliaujant tikrai nereikia „Gucci“ ar „Versace“ suknelių, pakanka tik patogaus kostiumo ir gerų batų. Galima komfortiškai keliauti už mažus pinigus“, – neslepia L. Tamulytė-Stončė.

REKLAMA
REKLAMA

Poilsiauja ir Lietuvoje

Moteris atskleidė su šeima taip pat mėgstanti pakeliauti ir po Lietuvą – anot jos, ir čia yra puikių lankytinų vietų.

„Dabar yra tikrai puikiai sutvarkyti pažintiniai takai, atsiradusios ir apžvalgos aikštelės. Tie, kurie nežino, kur nuvykti, gal ieškoti interneto grupėse, nes yra gan daug bendraminčių. Tik pasigendu keliavimo upėmis. Tai labiausiai norėčiau išbandyti. Lietuvoje keliauti darosi kur kas smagiau“, – sako moteris. 

Kalbėdama renginių vedėja prisiminė ir ne itin malonią situaciją, kuri ištiko jai keliaujant užsienyje.

„Lietuvoje yra gan saugu – tą teko išsiaiškinti mums savo kailiu. Yra tekę bėgti iš vietinių kaimo užsienyje, nes žmonės pamatė mūsų užsienietiškus automobilių numerius, išsigando ir dėl to buvo,e išvyti“, – teigė ji.

norėjo tuo pasakyti? Ar apie save priminti, ar dukrą parodyti? Abu atvejai ne vietoje.
O dukros foto kitų turi????
Šitos foto jau pasenę dukra kogero auga?
Kaip tai koks reikalas jai žmogus viešinasi tai įdomu matyti ir vaiką augantį.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų