„Mados infekcijos“ instaliacijoje – stiliaus idėjos laimingiems žmonėms

Dėvimos spalvos gali prisidėti prie laimės jausmo – taip mano dizainerė Dovilė Gudačiauskaitė, prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ stilizavusi dešimt spalvingų manekenų. Ketvirtą kartą rengiama „Manekenų instaliacija“ pradėjo „Mados infekcijos“ rudens renginių ciklą.

„Manekenų instaliacija“ – tai tarsi įžanga į „Mados infekcijos“ festivalį. Ji garsiai skelbia, kad esame atviri visiems, ieškantiems stiliaus idėjų. Itin subtilia stiliaus estetika šioje srityje pasižyminčios dizainerės Dovilės Gudačiauskaitės siūlomi deriniai yra puiki profesionalo pamoka, kaip susikurti ryškią asmenybę“, – sako „Mados infekcijos“ prodiuserė Renata Mikailionytė.

Aprangos, aksesuarų ir avalynės derinius iš „Panoramoje“ esančių parduotuvių parinkusi Dovilė Gudačiauskaitė – ilgametė „Mados infekcijos“ dalyvė. Visas savo ar kartu su kolegomis sukurtas kolekcijas ji pristatė būtent “Mados infekcijoje", o šiemet festivalyje dalyvaus šeštą kartą.

Dizainerė taip pat tris metus įgūdžius tobulino prestižinių prekių ženklų „Burberry“ ir „Prada“ parduotuvėse Londone.

REKLAMA

Pasak Dovilės Gudačiauskaitės, nors kurdama „Manekenų instaliacijos“ derinius ji įsivaizdavo skirtingus žmones, aprangą vienija spalvingi, ryškūs akcentai.

„Visų pirma galvojau apie tai, kaip pilką rudenį išsiskirti iš aplinkos, jaustis jaukiai ir šiltai. Tikiu, kad drabužiai, o ypač jų spalvos, gali padėti jaustis laimingiems. Šie deriniai, kaip ir mano būsima kolekcija ir yra skirti laimingiems žmonėms“, – teigia Dovilė Gudačiauskaitė.

Įspūdingus manekenus ekspozicijai paskolino bendrovė IDW,  dirbanti su tokiomis pasaulinio garso kompanijomis kaip „Louis Vuitton“, „Chanel“, „Galeries Lafayette“, „Tommy Hilfiger“, „Mexx“ ir kitomis. Manekenų kolekcijas kuria kvalifikuotų skulptorių grupė. Šioje ekspozicijoje panaudotų manekenų autorius – Alvydas Petrauskas.

Manekenų ekspoziciją galima rasti antrame prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ aukšte. Ją apžiūrėti bus galima iki spalio 16 dienos.

T. Adomavičiaus nuotraukose – „Manekenų instaliacija“ PLC „Panorama“:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų