Dainininkė Madonna, jau anksčiau per koncertą Maskvoje išreiškusi savo palaikymą Rusijos pankroko grupei „Pussy Riot“, oficialioje savo interneto svetainėje paskelbė protesto pareiškimą prieš jų nuteisimą ir skirtą bausmę.

Trys grupės narės, Kristaus Išganytojo katedroje Maskvoje surengusios protestą prieš Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, buvo pripažintos kaltomis dėl chuliganizmo iš religinės neapykantos. 23-ejų Nadeždai Tolokonikovai, 24-erių Marijai Alechinai ir 29-erių Jekaterinai Samucevič skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė.

Po tokio Maskvos teismo verdikto Madonna pareiškė:

„Aš protestuoju prieš „Pussy Riot“ nuosprendį ir skirtą dvejų metų kalėjimo bausmę už 40 sekundžių pasirodymą, išreiškusį jų politines pažiūras. Net jei yra nesutinkančių su  pasirinkta vieta ar saviraiškos būdu, bausmė yra pernelyg griežta ir, tiesą sakant, nehumaniška. Kviečiu visus, kurie myli laivę, pasmerkti šią neteisingą bausmę. Raginu menininkus visame pasaulyje išsakyti savo nepritarimą šiai parodijai. Jos jau praleido pakankamai laiko kalėjime. Kviečiu VISUS Rusijoje paleisti „Pussy Riot“ į laisvę.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų