• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jessica Alves savo transformaciją į gyvą lėlę Barbę pradėjo po to, kai pasikeitė lytį. Moters išvaizda vienus šokiruoja, o kitus žavi.

11

Jessica Alves savo transformaciją į gyvą lėlę Barbę pradėjo po to, kai pasikeitė lytį. Moters išvaizda vienus šokiruoja, o kitus žavi.

REKLAMA

Daugiau nei 7.5 mln. sekėjų instagrame turinti moteris nustebino savo gerbėjus itin pikantiškais kadrais.

Jessica Alves nusimetė drabužius ir pademonstravo savo kūną.

Moteris kiek anksčiau atskleidė, jog jos apsilankymai pas plastikos chirurgus jau greitai bus baigti. Panašu, kad dabar ji susidūrė su dar vienu sunkumu.

Užsienio žiniasklaidai ji atvirai prabilo, kad negali susirasti išsvajoto princo.

Jessica Alves teigia, kad ji vis dar yra vieniša ir skundžiasi savo „nuviliančia“ pasimatymų patirtimi, skelbė meaww.com.

REKLAMA
REKLAMA

39 metų brazilų modelis, anksčiau vadintas „žmogaus Keno lėle“, atviravo apie savo meilės paieškas ir prisipažino, kad jai skauda širdį, nes vyrai ją atstumia, kai ji pradeda kalbėti apie šeimos sukūrimą. Pasak jos, vyrai nori su ja užsiimti tik seksu.

REKLAMA

„Mail Online“ ji sakė: „Sunku rasti žavųjį princą, kuris galiausiai ves mane ir sukurs su manimi šeimą. Dauguma mano sutiktų vyrų su manimi tiesiog pasilinksmina, o kai aš kalbu apie vaikų turėjimą ir pan., jie baidosi manęs.“

Jessica taip pat tvirtino, kad jos nauja išvaizda kai kuriuos žmones išgąsdino ir įbaugino, tačiau ji tvirtino, kad kai jie ją pažins, pamatys, kad ji yra „maloni siela“. 

Primename, kad anksčiau rašėme apie jos operacijas.

Gyva Barbe tapti užsibrėžusi moteris išdavė, jog po net 90 skirtingų procedūrų ir operacijų jos transformacija – beveik baigta. 

REKLAMA
REKLAMA

Jessica Alves savo pokyčių kelionę pradėjo daugiau nei prieš dešimtmetį. Tada dar būdama vyras ji norėjo atrodyti kaip gyvas Barbės „mylimasis“ Kenas. Tačiau pasiekusi šio tikslo Jessica paskelbė, jog yra translytė, jai buvo atlikta lyties keitimo operacija ir padidintos krūtys. 

Tačiau panašu, jog plastinėse operacijose Jessica Alves daro pertrauką – laidai „This Morning“ moteris prisipažino, kad yra patenkinta savo išvaizda. 

„Po tiek daug plastinių operacijų aš pasiekiau tokią išvaizdą. Neatrodau itin natūraliai, todėl žmonėms ir kyla asociacijos, kad esu panaši į lėlę Barbę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaučiuosi 95 procentais laimingesnė, manau, kad atrodau puikiai, jaučiuosi gerai kas rytą ir dėkoju Dievui už viską“, – sakė J. Alves. 

Visgi, dėl vieno dalyko Jessica vis dar kompleksuoja – tai jos nosis. „Pakankamai akivaizdu, jog mano nosis sugadinta. Turėjau daugiau nei 10 plastinių operacijų, per kurias man ją bandė sutvarkyti. 

Nėra tokio plastikos chirurgo pasaulyje, kuris man ją galėtų sutvarkyti. Man sakė, kad jeigu mano nosį dar kas nors bandys liesti, ji pajuoduos, audiniai numirs ir ji tiesiog įgrius“, – šokiruojančią tiesą atskleidė Jessica Alves.

Daugiau negu baisu...
Man tas pats, tegu būna kuo nori, bet esmė nesikeičia, neturės vaikų, ir bus vėl nelaiminga. Pakeitę lytį laimingesni netampa, nes nori būti kaip moteris, bet moterimi gimstama.
Apgailėtinas egzistavimas šito zmogaus arba kas liko is žmogaus...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų