Trečiadienį, sausio 4 d. LRT didžiojoje studijoje įvyko iškilminga „Bitinukų“ įteikimo ceremonija. Jos metu geriausiems metų specialistams, kurių darbas labiausiai išsiskyrė nacionalinio transliuotojo eteryje, įteikti tradiciniai apdovanojimai.

Geriausio radijo laidų vedėjo ar žurnalisto nominacijoje geriausia tapo Živilė Kropaitė. „Linkiu klausyti Lietuvos radijo programas visiems, nesvarbu, kokio amžiaus esate“, ‒ kalbėjo ji prisimindama kadaise jos mamai tėčio ištartus žodžius, esą klausydama nacionalinio radijo i elgiasi kaip pensininkė.

Saugiausia – būti namuose ir žiūrėti LTV

Geriausia televizijos laidų vedėja tapo Guoda Pečiulytė. UNESCO generalinio direktoriaus pavaduotojas, buvęs LRT darbuotojas Henrikas Juškevičius stebėjosi, kaip laidos „Labas Rytas“ vedėja sugeba atrodyti tokia žvali tiek penktą valandą ryto, tiek ir vėlyvą vakarą.

Lietuvos radijo Metų žmogumi už aktyvią veiklą šviečiant žmonės eismo saugumo klausimais išrinktas Vigilijus Sadaukas. Jam apdovanojimą įteikė pirmasis šios nominacijos laimėtojas Prezidentas Valdas Adamkus. „Saugiausia tuomet, kai nesame eisme, todėl linkiu būti būti namuose ir žiūrėti Lietuvos televiziją“, ‒ juokavo V. Sadauskas.

REKLAMA

LRT radijo programos „Klasika“ laidos „Ryto allegro“ jau ketvirtus metus renkamu Metų kultūros šviesulius 2011 m. tapusią Daivą Dubinkienę pasveikino Kultūros ministras Arūnas Gelūnas ir Kėdainių rajono savivaldybės meras Rimantas Diliūnas. „Jeigu dirbi paprastai ir iš širdies, tai ir gauni tą atsaką. Ypač kuomet palaiko, šeima, bendruomenė ir visi aplinkiniai“, ‒ kalbėjo D. Dubinkienė.

A. Čekuolis – žurnalistikos etalonas

Padėkos nominacija už profesionalumą ir ilgaamžiškumą žurnalistikoje buvo pagerbtas ilgametis televizijos žurnalistas Algimantas Čekuolis. LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius jubiliejaus proga jam įteikė naują sutartį tarp LRT ir laidos „Popietė su A. Čekuoliu“, kurioje rašoma, kad sutartis ateityje gali būti nutraukiama tik vienašališkai – laidos autoriaus iniciatyva. Sveikindama A. Čekuolį Seimo pirmininkė Irena Degutienė pažymėjo, kad jis yra žurnalistikos etalonas šalyje.

„Kai sužinojau už ką buvau nominuotas, pasijutau lyg savo laidotuvėse, bet paskui supratau, kad viskas gerai – tai daroma geranoriškai. Kitiems taip pat panašiai“, ‒ juokavo A. Čekuolis.

Specialiu apdovanojimu pagerbtas buvo ilgiausiai gyvuojantis lietuviškas serialas „Giminės“. Scenarijaus autoriui Broniui Bušmai ir režisieriui Sauliui Vosyliui bitinuką įteikė kino režisierius, kinematografininkų sąjungos pirmininkas Gytis Lukšas. Geriausiu užsienio serialu LTV žiūrovai išrinko BBC dokumentiką „Planeta Žemė“.

Pagerbti už kadro dirbantys profesionalai

Profesionaliausiu žmogumi už kadro LRT darbuotojai radijuje išrinko Lietuvos radijo planavimo ir išleidimo skyriaus vadovę Reginą Balčytienę, o televizijoje – laidas įgarsinančią Rimą Vetcelienę.


Rašyti komentarą...
A
Arvydas
2012-01-09 02:02:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponuli koki laipsni turejai KGB stukturoj.Labai Idomu?Gal majoras ar papulninkas.Aciu nesuzinosiu!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų