živilė kropaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „živilė kropaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „živilė kropaitė“.

Lietuvos moterys stojo į taikų protestą prieš Putino agresiją Ukrainoje: susirinko tūkstančiai

Vos per vieną dieną  aktyvių Lietuvos moterų kvietimas protestuoti Boriso Nemcovo skvere prie Rusijos ambasados subūrė tūkstančius dalyvių ir iškart įkvėpė prie iniciatyvos jungtis kitus Lietuvos miestus, vos per parą Kauno ir Klaipėdos moterys prisijungė prie protesto taip pat.  Taikūs protestai prasidėjo tylos minute ir Ukrainos himnu už tragiškai žuvusius per Rusijos brutalią invaziją į Ukrainos teritoriją, rašoma pranešime spaudai.
2022-02-27

Garsios Lietuvos moterys stos už Ukrainos moteris: šviesa vis tiek nugalės

Aktyvios Lietuvos moterys organizuoja taikią protesto akciją prieš Rusijos agresiją Ukrainoje. Jos tikslas – parodyti Rusijai ir pasauliui, kad žmonės mato ir niekada nepamirš šio brutalaus karo prieš taikius Ukrainos žmones. Pasitelkiant tarptautinę žiniasklaidą, stoti už Ukrainos moteris bus kviečiamos moterys visame pasaulyje.  Akcijos organizatorės ragina susirinkti prie Rusijos ambasados Vilniuje sekmadienį, vasario 27 d. 13 val.
2022-02-26
REKLAMA
“Ačiū tau, Islandija” kviečia į šventę Vilniuje  “Ačiū tau, Islandija” kviečia į šventę Vilniuje

„Ačiū tau, Islandija“ kviečia į šventę Vilniuje

Po metų pertraukos į Islandijos gatvę, Vilniuje, grįžta tradicinė padėkos šventė „Ačiū tau, Islandija“. Birželio 17 dieną, ketvirtadienį, Islandijos nepriklausomybės dieną vėl aidės skambūs šūksniai „Ačiū tau, Islandija!“, kuriais dėkojame už Islandijos istorinę drąsą ir draugystę Lietuvai. Šiemet sueina lygiai 30 metų, kai Islandija pirmoji pasaulyje pripažino atkurtos Lietuvos Nepriklausomybę 1991 metais. Šiemet šventės speciali tema – Menkių karas.
2021-06-21

Lebedevos kūdikiui – naujos patirtys: išbandė netikėtą užsiėmimą

Vilniuje pirmą kartą išbandyta nauja treniruočių rūšis patiems mažiausiams – nuo 0 iki 4 metų vaikams. Pirmojoje bandomoje treniruotėje dalyvavo bei įspūdžiais dalinosi žinomos mamos, rašoma pranešime spaudai. Tarp jų – sporto trenerė Greta Lebedeva bei žurnalistė Živilė Kropaitė.
2019-03-14

Garsenybės ragavo ypatingų vėlyvųjų pusryčių: neatsispyrė ir puikiai atrodanti L. Kalpokaitė

Sekmadienis – pats geriausias metas pasimėgauti vėlyvaisiais pusryčiais. Įvertinti prancūziško paukštienos restorano „Prancūzai“ siūlomo pusryčių meniu susirinko kviestiniai svečiai, rašoma pranešime spaudai. Jie skanavo patiekalus, leido laiką saulėtoje restorano salėje ir džiaugėsi kartu praleistu laiku. Minėto restorano svečiai vaišinosi prancūziška dvasia alsuojančiais užkandžiais, mėgavosi gardžia kava, šviežiai spaustomis sultimis.
2018-09-30

Neseniai šeimos pagausėjimo sulaukusi Ž. Kropaitė pasirodė viešumoje: spindi grožiu

Savaitgalį sostinės senamiestyje įsikūrusi „Laud Clothing“ ir „Propwood“ studija atšventė vienerių metų gimtadienį, rašoma pranešime spaudai. Pasveikinti kūrybinės komandos nepamiršo neseniai sūnelio susilaukusi televizijos laidų vedėja Živilė Kropaitė, mados žurnalistas Arnoldas Remeika-Bomberis, DJ Mamania sutuoktinė Inga Matkevičienė, tinklaraščio „Stilius ir miestas“ įkūrėjos Marija Sadomskaja ir Dovilė Kavaliauskienė bei kiti.
2018-07-23

Televizijos laidų vedėja Ž. Kropaitė sulaukė pirmagimio: skyrė jautriausius žodžius

Šiandien televizijos laidų vedėja Živilė Kropaitė kartu su mylimu vyru Liudu Basiuliu išgyvena maloniausias akimirkas – pora sulaukė vaikelio. Šeimai gimė jų pirmagimis sūnus. Gražiausiais žodžiais jai padėjusiems medikams, savo vaikelio tėvui bei pačiam sūneliui Ž. Kropaitė pasidalijo socialiniuose tinkluose.
2018-05-29

Ž. Kropaitė – atvirai apie nėštumą, pokyčius ir daugiausiai iššūkių reikalaujančius pirkinius

Dėl savo skambaus juoko tiesioginio eterio metu išgarsėjusi LRT laidų vedėja Živilė Kropaitė kartu su mylimuoju Liudu Basiuliu išgyvena vieną gražiausių laikotarpių. Neseniai pora sumainė žiedus, o dabar, vis greičiau artėjant šeimos pagausėjimui, ima svarstyti ir apie vaikeliui skirtus specialius daiktus.
2018-04-13

Žinomos pramogų pasaulio moterys nepraleido naujos vaikų parduotuvės atidarymo

Šiandien viename didžiausių sostinės prekybos centrų duris atvėrė jauki vaikams skirtų reikmenų bei žaislų parduotuvė „CHICCO“. Renginio nepraleido ir daugybė žinomų esamų bei būsimų pramogų pasaulio mamyčių: Eglė Straleckaitė-Daugėlė, Živilė Kropaitė, Patricija Gadžijeva, Laura Mazalienė, Anžela Adamovič-Gečienė bei daugelis kitų. Moterys ne tik rinkosi daiktus savo vaikams, bet ir vaišinosi gardžiais užkandžiais bei gėrimais, dalyvavo loterijoje.
2018-04-12

Išskirtinėje premjeroje – ir seniai matytos garsenybės

Trečiadienio vakarą kino teatre „Multikino“ įvyko pirmasis išskirtinio kino klubo KINAS365 seansas. Jame buvo pristatytas visų laukiamas filmas – „Bjornas Borgas prieš Makenrojų“, kuris pasakoja apie dvi negęstančias teniso legendas, jų nepamirštamą kovą ir sėkmės kainą.
2018-01-10
REKLAMA
REKLAMA

Mados renginio viešnia tinklaraštininkė Absentta užbūrė elegantišku įvaizdžiu

Antradienio vakarą ką tik duris atvėrusio verslo centro „Green Hall 2" restorane vyko lietuviško prekės ženklo „Laud Clothing" kolekcijos pristatymas. Renginį vedė vienos iš šio prekės ženklo įkūrėjų, dizainerės Augustės Kropaitės sesuo, televizijos žurnalistė Živilė Kropaitė ir asmeninis moterų treneris Martas Kalendra.
2017-12-12

Modeliu tapusią I. Stumbrienę sveikino vyras: toks žmonos nurodymas

Vestuvėms egzotiškuose kraštuose skirtos Viktorijos Jakučinskaitės suknelių kolekcijos modeliu tapo ir ne pirmą kartą podiumu keliaujanti Inga Stumbrienė, o pasveikinti žmonos atvyko ir Aivaras Stumbras. Nešinas prabangia raudonų rožių puokšte, jis išdavė žmoną lepinantis „prie progų“. „Toks žmonos nurodymas – kitaip negaliu pasirodyti“, - pokštaudamas sako Aivaras. Jis juokiasi, kad save galėtų priskirti prie dažnų vyrų, kurie kaip įmanomi stengiasi lepinti savo mylimas.
2017-11-22

Švietimo ministrė apie darbą už 67 litus ir rezultatus švietime po dvidešimties metų

Kol vieni pedagogai ir švietimo specialistai grasina piketuose reikalauti savo, kiti sėdasi prie diskusijų stalo su kolegomis bei Švietimo ir mokslo ministre. Artėjant tarptautinei mokytojų dienai, pirmadienio vakarą diskusijų centre atsidūrė šiuolaikinės mokyklos perspektyvos bei visuomenėje plačiai aptarinėjamas pedagogo profesijos įvaizdis.

Lietuviškas humoras: vertėtų pamiršti sovietines liekanas

Živilė Kropaitė, LRT Radijo laida „Radijo dokumentika“, LRT.lt Nors visi supranta, kad humoro funkcija yra prajuokinti, vis dar esame užstrigę laike ir nepamirštame sovietinių juokelių, sako komikas Paulius Ambrazevičius. „Nežinau, ar 30–40 metų pasakoti tuos pačius pokštus, yra talentas.
2015-03-11

Istorikas T. Snyderis: rusai šiuo metu yra geriausi propagandos meistrai

Živilė Kropaitė, LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt Propaganda ateina ne tik iš Rusijos, rusams šiuo metu tiesiog geriausiai sekasi ją skleisti, interviu LRT Radijui sako šiuolaikinis amerikiečių istorikas, Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Jeilio universiteto profesorius Timothy Snyderis. Jo manymu, labai tikėtina, kad šiuo propagandiniu keliu, kurį tiesia Rusija, nutars eiti ir kiti. „Gal po 15 metų, pavyzdžiui, Kinija, irgi taps tokia pat propagandos meistre.

Išradėjas: ateityje bevielio interneto šaltiniu taps elektros lemputė

Živilė Kropaitė, LRT radijo laida „Ryto garsai“ Nuolat keičiantis interneto tendencijoms, metas ir patį interneto tiekimą gauti kitokiais būdais nei įprasta. Taip mano Haraldas Haasas, Edinburgo universiteto profesorius, neseniai lankęsis Lietuvoje progreso konferencijoje „Login 2013“. Jis siūlo technologiją, kuri prie interneto leistų jungtis per LED lemputes. Tuomet internetas pasiektų visus įrenginius, kurie būtų apšviestoje teritorijoje – ir įprastus mobilius įrenginius, ir automobilius.
2013-04-30

LRT metų geriausieji apdovanoti „Bitinukais“

Trečiadienį, sausio 4 d. LRT didžiojoje studijoje įvyko iškilminga „Bitinukų“ įteikimo ceremonija. Jos metu geriausiems metų specialistams, kurių darbas labiausiai išsiskyrė nacionalinio transliuotojo eteryje, įteikti tradiciniai apdovanojimai. Geriausio radijo laidų vedėjo ar žurnalisto nominacijoje geriausia tapo Živilė Kropaitė.

Lietuvoje vyko Konstitucijos egzaminas

Šeštadienį gyventojai trečią kartą buvo kviečiami pasitikrinti, ką žino apie pagrindinį šalies įstatymą. Konstitucijos egzaminas surengtas ne tik savivaldybėse, bet ir įkalinimo įstaigose bei internetu. Visos savivaldybės, išskyrus Tauragės rajono, šeštadienį laukė norinčiųjų pasitikrinti Konstitucijos žinias. Tačiau rašyti testą gyventojai galėjo ir neidami į savivaldybę - rinktis atsakymus iš pateiktų variantų buvo galima internetu.

Daugės gripo atvejų

Šiuo metu sergamumas sezoniniu gripu Lietuvoje išlieka žemas, bet, pasak ekspertų, artimiausiu metu turėtų didėti. Sveikatos specialistai ragina pajutus gripo simptomus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir likti namuose. Iš penkių didžiųjų Lietuvos miestų spalio pirmojoje pusėje mažiausiai gripu sirgo Vilniaus, o daugiausiai – Kauno gyventojai. Praėjusius dvejus metus panašiu laikotarpiu sergančiųjų sezoniniu gripu buvo kiek daugiau.
2009-10-18

Gintarą Petriką siūlo įkalinti 6,5 metų

Teismas buvusiam EBSW grupės prezidentui Gintarui Petrikui dėl Lietuvos valstybinio komercinio banko turto iššvaistymo siūlo skirti pusseptintų metų kalėjimo. Tai jau antroji G. Petrikui pasiūlyta laisvės atėmimo bausmė. G. Petriką prokurorai įkalinti septyneriems metams už 24 mln. litų „Kauno holdingo kompanijai" patikėto svetimo turto iššvaistymą prašė dar birželį.

Sveikatos receptas – 100 žingsnių per minutę

„100 žingsnių per minutę, ir tu būsi sveikas, žvalus bei darbingas“ – taip skelbia naujausias amerikietiškas tyrimas. Jo rezultatai rodo, kad žmogaus savijautą ir sveikatą ypač gerina greitas vaikščiojimas. Specialistai sutinka ir primena, kad kasdienis fizinis aktyvumas yra labai svarbus.
2009-03-23

Prekybos centrai atsisako naktinio darbo

Kai kurie didieji prekybos tinklai pradeda dirbti trumpiau, o iš keturių visą parą dirbusių „Maximos“ parduotuvių lieka tik viena. Nors anksčiau buvo manoma, kad prekybos tinklų darbo laikas trumpės dėl įstatymo, draudžiančio vėlyvu paros metu prekiauti alkoholiu, prekybos centrų atstovai teigia grafikus keičiantys dėl sumažėjusių pirkėjų srautų. Anksčiau dvi visą parą dirbusios „Maximos“ tinklo parduotuvės Kaune ir Klaipėdoje nuo šiol bus atidarytos tik iki vidurnakčio.
2009-01-27
Į viršų