Liveta Kazlauskienė prabilo apie ypatingą ritualą su mama: dukra Ingrida daro taip pat

Atlikėja Liveta Kazlauskienė gerbėjus žavi ne tik balsu, bet ir moteriškumu bei atvirumu. Pokalbiai su garsia moterimi būna jaukūs ir žmogiški, ji visuomet primena, kad yra ne tik scenos žvaigždė, bet ir paprastas, šiltas žmogus.

36

Artėjant Motinos dienai Liveta papasakojo apie savo santykius su mama bei dukra. Jos turi tradiciją, kurią vykdo kiekvieną dieną. Deja, šį kartą pirmąjį gegužės sekmadienį moterys švęs atskirai. Liveta su vyru Petru išvyko pailsėti į Vokietiją ir po 13 metų aplankyti giminaičius.

„Šį kartą su Petru nusprendėme, kad mama atostogauja, – juokavo Liveta. – Mamytę aš pasveikinau anksčiau. Žiežmarių gėlyne jai nupirkau nuostabią hortenziją ir kitų dovanėlių.“

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liveta Kazlauskienė prabilo apie ypatingą ritualą su mama ir dukra

Dainininkė patikino, kad 77-erių mamą sveikina kiekvienais metais. Vaikystėje Liveta ją džiugindavo gėlėmis arba smulkmenomis, nupirktomis už savo pačios uždirbtus pinigus.

„Netoliese būdavo miškelis, priskindavau įvairių gražių gėlių, padarydavau puokštelę. Taip pat padarydavau kažkokį karpinį, – pasakojo moteris. – Kai buvau šiek tiek vyresnė, tais laikais būdavo sunku kažką gauti, bet nupirkdavau mamai kažką vis tiek. Eidavau pas draugių tėvus, klausdavau, ar turi darbo, nes norėdavau užsidirbti, kad galėčiau mamai nupirkti kažką mielo. Nupirkdavau visokius kvepaliukus ar lūpdažius ir Rygos. Dar siuvinėdavau, nerdavau vąšeliu – kažką sugalvodavau ir būtinai su sese jai tai įteikdavom, padainuodavom dainą.“

Moteris patikino, kad su mama ji yra labai artima. Kiekvieną rytą, vos pabudusi jai paskambina ir pasiteirauja, kaip ši išsimiegojo. Taip pat elgiasi ir Livetos dukra Ingrida, skambindama mamai ir klausdama, kaip pavyko išsimiegoti.

„Tik pramerkiu akis – iš karto skambinu savo mamai. Man labai svarbu žinoti, kaip laikosi mama. Ingrida daro taip pat“, – pasakojo atlikėja.

L. Kazlauskienė atskleidė, kaip ją vaikystėje sveikindavo dukra. Pasirodo, moteris turi išsaugojusi visus Ingridos Kazlauskaitės dovanotus piešinius: „Ji piešdavo piešinukus, būtinai dar užrašydavo atvirtę. Kad ir kreivai, šleivai, bet tai būdavo labai miela. Visada stengdavosi savo rankomis padaryti kažkokią dovanėlę.“

Dabar Ingridą mamą sveikina gėlėmis, tortu arba įvairiais kvietimais pasilepinti SPA: „Šįmet padovanojo labai gražią gėlių puokštę, nupirko tortą, padarė kavos ir išlydėjo mus į kelionę“, – džiaugėsi Liveta.


Rašyti komentarą...
-
-
2018-05-05 09:52:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
O klaidų klaidelių...
Atsakyti
0

m
mere popins
2018-05-06 18:18:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau ta Liveta!"grozio,gerio isikunijimas"tobulas zmogus,ne tas zodis!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų