Liūdna žinia „The Roop“ gerbėjams: kitąmet daug žadanti daina neskambės „Eurovizijoje“

Jau kurį laiką sklandė kalbos, jog dėl koronaviruso grėsmės gali būti atšauktas „Eurovizijos“ dainų konkursas. Galiausiai paaiškėjo, jog tai – tiesa. Tai patvirtino EBU (Europos transliuotojų sąjunga).

20

Po šios žinios daugelis tikėjosi, kad kitąmet Lietuvai atstovauti galės grupė „The Roop“ su daina „On Fire“.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „The Roop“ lyderis kreipėsi į lietuvius: yra vienintelis būdas, kaip išvengti katastrofos

Deja, anot lrt.lt, kaip praneša „Eurovizijos“ dainų konkurso rengėjai, 2021 metų konkurse šiais metais šalių išrinktos dainos negalės skambėti kitų metų konkurse.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dėl kilusios grėsmės dėl koronaviruso viešumoje imta kalbėti apie konkurso likimą dar kiek anksčiau.

Olandų žiniasklaidoje išplatintas pranešimas apie tai, jog neva Islandijos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Feliksas Bergssonas patvirtino kalbas apie tai, kad šių metų dainų konkursas dėl kilusio koronaviruso pavojaus ir spartaus plitimo yra atšaukiamas.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekus su Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovu Audriumi Giržadu, šis vakar tokias kalbas paneigė. „Tai – visiškas fake’as. Feliksas paneigė, kad jis išvis kalbėjosi su tais 2 graikų portalais. Tai yra graikų fanų portalai, kurie nesugeba sulaukti naujienų“, – sakė A. Giržadas.

Anot jo, vakar EBU puslapyje buvo tik oficialus pranešimas apie tai, kad vyksta svarstymai dėl „Eurovizijos“.  „Tikrai nieko nėra aišku. „Eurovisionworld“ įsidėję tik tą pačią lentelę, kurią platina ir EBU. Vienintelis dalykas, ką jie paskelbė, kad metams atidėjo futbolo čempionatą. O daugiau, apie „Euroviziją“, dar nėra nė vienos žinios“, – vakar sakė jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis Roterdame turėjo įvykti gegužės 12-ąją, antrasis – gegužės 14-ąją, o finalas – tradiciškai, šeštadienį, gegužės 16-ąją.

REKLAMA

Per prieš kelis mėnesius vykusią bilietų traukimų ceremoniją paaiškėjo, kad Lietuva turėjo pasirodyti pirmojo pusfinalio metu, gegužės 12-ąją dieną, 3 numeriu.

Kartu su Lietuva pirmojo pusfinalio metu turėjo pasirodyti šios šalys: Šiaurės Makedonija, Baltarusija, Švedija, Slovėnija, Australija, Airija, Rusija, Norvegija, Kipras, Kroatija, Azerbaidžanas, Malta, Izraelis, Ukraina, Rumunija ir Belgija.

Tiesa, dar šiandien paskelbus visas 41 dainas, kurios turėjo varžytis šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse, lažybininkų pamėgstas puslapis „Eurovisionworld“ surengė ir specialią apklausą. Joje buvo klausta, kas turėtų nugalėti šių metų „Euroviziją“? 

Minėta apklausa rengiama jau 5 metus iš eilės, ir, panašu, sėkmingai nuspėdavo, kas iš tiesų turėtų laimėti konkursą. Praėjusiais metais čia balsavę žmonės nuspėjo, kad laimės Nyderlandai, o dar praėjusiais metais jiems pavyko nuspėti ir Izraelio pergalę.

Įdomu tai, kad kol kas pergalė šiame konkurse priklausė būtent mūsų šaliai – lietuvių „The Roop“ pasirodymas buvo pirmas. 


Rašyti komentarą...
A
Asa
2020-03-21 00:09:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Blyn, o tai negalima šiais laikais, pasinaudojant esamomis komunikacijų priemonėmis, surengti Eurovision online? Nesąmonė, konkursai vyko, atstovai išrinkti ir tiesiog nieko nedaryt...
Atsakyti
0

A
Apgavikai
2020-03-20 23:33:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jo kai butume paeme gera vieta arba net pirma tai dar viskas is naujo kitais metais. Kazkokia nesamone turi but sita daina kitais metais o ne nauja.
Atsakyti
-1

b
bombine
2020-03-21 01:23:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei futbolo cempionata atideda, lai ir Eurovizija nuke.ia kokiam rudeniui...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų