Linas Adomaitis sugrįžta į Kauną: atidarys vasarą!

Birželio 15 d. melomanų, gero humoro ir intelektualaus laisvalaikio gerbėjų kalendoriuose turėtų būti pažymėta raudonai – šį penktadienį „Adform Kiemelis“ skelbs antrąjį savo vasaros sezoną atidarytu. Startinis pistoletas – Lino Adomaičio rankose, o kauniečių jau laukia trys mėnesiai, kupini kokybiškų pasirodymų.

50

Kiemelio sceną gimtajame Kaune pirmas drebins dainininkas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris, garso režisūros dėstytojas ir savo srities novatorius, kurio vardas tapęs kūrybos be trumpesnių kelių ir kokybiško atlikimo sinonimu – Linas Adomaitis.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vasaros sezono Kaune atidarymas

Čia atlikėjas sakė visuomet susitinkantis daug bičiulių, o susirinkusiųjų nuotaika pulsuoja pozityvumu. „Esu dainavęs kiemelyje daugybę kartų ir visada formuojasi tik patys geriausi prisiminimai. Atėjus vasarai daugelis kauniečių ir miesto svečių laukia šios užburiančios erdvės renginių“, – sakė L. Adomaitis.

Muzikuos kartu su publika

Penktadienį dainininkas scenoje pasirodys drauge su, jo žodžiais, pačiais kiečiausiais muzikantais, kurie yra ne tik numeris vienas Lietuvoje, bet ir geri L. Adomaičio draugai.

REKLAMA

„Mes scenoje vieni kitus jaučiame iš pusės garso, iš pusės judesio ir iš mažiausio žvilgsnio. Atliksime kiečiausius visų laikų hitus, tačiau pamaloninsim ir keliais naujesniais kūriniais“, – koncerto uždangą praskleidė pašnekovas. „Smagiausias momentas bus įjungti publiką į bendrą muzikavimo procesą. Ir tose koncerto vietose, kai susirinkusieji dainuos kartu, mes su komanda grosime truputį tyliau, bet iš esmės galiu pažadėti, kad bus daug kokybiško garso ir daug gerų emocijų!“

Laukia ne tik koncertai

Pradėjusi stipriai, komanda per vasarą mažinti tempo nė neketina. Vakarus buvusiame Ryšių muziejuje jau suplanavę „G&G Sindikatas“, „Saulės kliošas“, „Kūjeliai“, Vaidas Baumila, Monique, Saulius Prūsaitis, „Biplan“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Mantas Jankavičius, Vidas Bareikis bei daugelis kitų.

Kiemelis taip pat taps „Kitokių pasikalbėjimų“ rezidencija – Justino Jankevičiaus vedami pokalbiai su išskirtiniais pašnekovais vyks tik čia. Per beveik tris mėnesius numatomi aštuoni „Kitokie pasikalbėjimai“. Vieną tiesiogiai transliuojamą laidą yra suplanavęs vesti ir Andrius Tapinas – tai turėtų būti vienas įdomiausių kiemelio renginių.

„Tik vakar sutarėme dėl Manto Katlerio ir Manto Stonkaus šou „#MantaiGerai“. Tai bus jų grandiozinis išėjimas – po „Žalgirio“ arenoje surengtos humoro šventės jie ilgai niekur nesirodė ir labai nori vasarą po atviru dangumi Kaune padaryti dar vieną renginį. Jau galutinai patvirtinta, kad tai įvyks“, – pasakojo M. Vildžiūnas.

O visai greitai, jau kitą dieną po L. Adomaičio atidarymo koncerto,  vyks Olego Šurajevo stand-up’o vakaras. Į šį pasirodymą jau išparduoti beveik visi bilietai, anšlaginis renginys laukia ir penktadienį – į L. Adomiaičio koncertą bilietų liko nedaug.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų