Linas Adomaitis profilį „Facebook“ susikūrė dėl Panamos indėnų

Dainininkas Linas Adomaitis „Žinių radijui“ sakė, kad socialiniame tinkle „Facebook“ jis profilį susikūrė dėl to, kad galėtų bendrauti su savo draugais indėnais iš Panamos.

9

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius naujausioje fotosesijoje atrodo tarsi bičiuliai gangsteriai

„Mano profilis sukurtas ganėtinai seniai, kai tik prasidėjo pats „Facebookas“. Aš jį susikūriau tam, kad galėčiau bendrauti su savo bičiuliais indėnais iš Panamos, kurie man parodė tą socialinį tinklą, nes jiems telefonais būdavo sunku susisiekti, bet jie būdavo „Facebooke“. (...) Paskui viskas įsivažiavo, įsisuko ir tai yra tikrai patogi susisiekimo, bendravimo ir net pamatymo, ką žmonės daro, priemonė“, - laidoje „Ačiū, kad atėjote“ pirmadienį sakė L. Adomaitis.

Pasak jo, „Facebookas“ yra vienintelis socialinis tinklas, kuriuo rūpinasi: čia jis turi kelis muzikinius profilius, vieną kelionių blogą.

„Kitų socialinių tinklų stengiuosi neturėti – man užtenka ir „Facebooko“, ir taip jis daug laiko praryja“, - sakė dainininkas.

L. Adomaitis taip pat pasakojo, kad nors jis pats ir tiki pozityvia energija bei piktų komentarų nerašinėja, tačiau pats karts nuo karto tokių komentarų sulaukia.

REKLAMA

„Kai man parašo kažkas piktą komentarą, net nesigilinu ir nepradedu mėtytis frazėmis pirmyn atgal. Užblokuoju tą žmogų, ir man labai ramu pasidaro ant dūšios“, - kalbėjo L. Adomaitis.

Visą laidos „Ačiū, kad atėjote“ įrašą klausykite čia: http://www.ziniuradijas.lt/epizodas/2015/08/03/aciu-kad-atejote/46792


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų